Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel.: 8 450 37986
+370 614 92487
birzusaule@gmail.com

Gimnazijos renginiai

Atnaujinta: 2021 vasario 23

 

Gimnazistų Šimtadienis TV laidoje „Saulės“ TV 100“

Vasario 15 dieną „Saulės“ gimnazistai šventė savo Šimtadienį. Šventės kaltininkų  ketvirtokų nuotykius gimnazijoje nufilmavo ir transliavo  TV laida ,,Saulės“ TV 100“.Taip vadinosi ir pati šventė. Abiturientams šventę surengę trečiokai pasistengė, kad visiems tikrai būtų linksma – sukurti filmukai apie abiturientų, jų klasių gyvenimą, jų „nuodėmes“ gimnazijoje, užduotys  abiturientams jų padarytoms „nuodėmėms“ išpirkti, šmaikštūs draugų linkėjimai kūrė šiltą, draugišką, linksmą vakaro atmosferą. Vakarą užbaigė abiturientai prasminga daina –  padėka mokytojams ir šventės organizatoriams.

Meninio skaitymo konkursas

2016 metų gruodžio 21 dieną gimnazijoje įvyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 20 skaitovų iš I-IV klasių. Konkursą pradėjo Danas Berlinskas, atlikęs dainą pagal  S. Nėries žodžius „Maironiui“. Skaitovus vertino juos mokančios mokytojos.

Laureatais tapo ir į rajoninį meninio skaitymo konkursą buvo atrinkti 5 gimnazistai: Salvijus Lansbergas iš 1b klasės (ištrauka iš B. Radzevičiaus romano „Priešaušrio vieškeliai“), Saulė Lansbergaitė iš 2a kl. (J. Strielkūnas „Pelėda kamine“), Dovydas Vidžiūnas, 3c klasės mokinys (M. Martinaitis „Sutartinė“), Arūnė Butėnaitė iš 3d kl. (J. Vaičiūnaitė „Vagonai bilda“ ir M. Nastaravičius „Judesys vietoje“) ir Kristina Mikoliūnaitė iš 4a klasės( H. Radauskas  „Ofelija“). Pa
žymėti ir kiti skaitovai: antrąsias vietas mokytojų komisija paskyrė 4c kl. mokinei Gretai Kunickaitei, deklamavusiai J. Meko eilėraštį „Aš nežinau“, bei Adelei Vaitiekūnaitei, 1c klasės mokinei, skaičiusiai „Laišką pavasariui“. Taip pat buvo paskirtos dvi trečiosios vietos: 4b klasės mokinei Monikai Krisiukėnaitei (N. Miliauskaitė „Nesugrįžai“) ir Emai Tilindytei iš 4b (S. Nėris „ Vėl sniegti“.

Renginio pabaigoje visi dalyviai ir jų mokytojai nusifotografavo bendrai nuotraukai. Kadangi konkursas vyko prieškalėdiniu laikotarpiu, neapsieita be siurprizų – visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Dėkojame visiems mokiniams, mylintiems literatūrą ir mielai dalyvaujantiems konkursuose.  Sveikiname visus nugalėtojus, o laureatams linkime, kad sėkmė lydėtų ir rajoniniame konkurse.

Adelė Samulionienė, lietuvių kalbos mokytoja

Tolerancijos dienos paminėjimas

Biržų ,,Saulės“ gimnazijos TUC nariai jau kelintus metus bendradarbiauja su Biržų socialinių paslaugų dienos centro neįgaliais jaunuoliais. Tolerancijos dieną paminėjome kartu su jais žaisdami ir bendraudami. Padovanojome baltus paukščius kaip vilties ir gerumo simbolį, kuriuos pagaminome padedant dailės mokytojai D. Zalogienei.

Biržų ,,Saulės“ TUC koordinatorė: Virginija Kalninienė

2016-11-16
8

9

Susitikimas su mokytoja Elvyra Čižauskiene

TUC narių iniciatyva įvyko susitikimas su mokytoja Elvyra Valintėlyte – Čižauskiene, kurios tėvai Antrojo pasaulinio karo metais gelbėjo žydą Motelį  Levitaną ir armėnus Abramianą ir Sarkisjaną, pabėgusius iš koncentracijos stovyklos.

Neišdildomą įspūdį paliko pasakojimas apie mokytojos, tuomet dar tik paauglės mergaitės, ir jos mamos susidūrimą su žydų kolona, varoma į Pakamponis. Buvusi mamos kaimynė žydė, šaukdama iš nevilties, prašė išgelbėti jos anūką, tačiau moterį pasitiko baltaraiščių ir nacistų smūgiai…

Mokiniai domėjosi, kaip jautėsi mokytoja ir jos sesuo Regina žinodamos, kad surastas globotinis gali užtraukti bėdą visai šeimai. Atsakymas buvo žmogiškai paprastas – tai buvo Motelis. Visokių nutikimų būta- ir juokingų, ir rimtų…, bet svarbiausia, kad išsaugota žmogaus gyvybė. Motelis po karo vedė žydaitę, kurią išgelbėjo kupreliškiečiai, susilaukė vaikų Goldos ir Bolio. Jie išvyko į Izraelį. Gaila, bet ryšiai nutrūko….

TUC koordinatorė :Virginija Kalninienė

2016 10 27

       7      6

Susitikimas su istorijos liudytojais

 

Biržų ,,Saulės“ gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro nariai rugsėjo 15 d. dalyvavo knygos ,,Tremties vaikai“ bei parodos  ,,Tremties vaikai“, paruoštos pagal tris knygos dalis, pristatyme. Biržų krašto muziejuje vykusiame renginyje dalyvavo knygos sudarytojai ir herojai. Mokiniams buvo įdomu išgirsti pasakojimus iš gyvų liudininkų apie tremties vietas ir įvairias jų gyvenimo istorijas. Biržų vicemerė Irutė Varzienė ir gydytoja   F. Karpalova pasidalino savo prisiminimais ir skirtinga patirtimi, nes viena gimė tremtyje, o kita buvo išvežta paauglė, mokslus baigė Rusijoje.

Mokiniai susidomėjo ir kitų biržiečių biografijomis, skaitėme ir aptarėme jas. Visiems buvo įdomu susipažinti su gyvais istorijos liudininkais.

TUC koordinatorė: Virginija Kalninienė

2016-09-16

45

Gimnazistai lankėsi informacinių technologijų parodoje „Switch“

2016 metų rugsėjo 8 dieną, Biržų „Saulės“ gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis lankėsi informacinių technologijų parodoje „Switch“, kuri vyko Litexpo rūmuose, Vilniuje.

Parodoje gimnazistai turėjo galimybę važinėtis riedžiais, pulteliu valdoma riedlente, paspirtuku, išbandyti 3D rašiklius. Daug dėmesio pritraukė įvairūs robotai, kuriuos parodos lankytojai patys galėjo valdyti. Ne ką mažiau įdomūs buvo dronai, kuriuos taip pat buvo galima skraidinti prižiūrint specialistui. Kantriausi mokiniai išbandė jėgas mikroskemų litavime, kurias reikėjo ne tik sulituoti, bet ir taisyti tol, kol ėmė veikti. Bene ilgiausia eilė laukiančiųjų buvo prie prietaiso, kuris suteikė galimybę pabūti virtualioje realybėje, įsijausti į kavinės padavėjo darbą. Ne ką mažiau moksleivių ir stuentų rikiavosi šalia stalo, už kurio buvo dalinamos riestainukai, užšąlę skysto azoto pagalba, bei sausas ledas. Netoliesi buvo pristatomi įvairūs elektroniniai pritaisai, t.y. ausynės, elektroniniai šunų antkakliai, garso kolonėlės. Didelį įspūdį paliko kito miesto gimazistų sukonstruota mašinėlė, varoma kompiuterinės programos pagalba. Prie kiekvieno parodos eksponato buvo galima įsigyti lankstnuką bei mažą dovanėlę nuo eksponato savininkų. Kai kur tą dovanėlę turėjai pasigaminti pats, pavyzdžiui, prie eksponuojamų mikroskemų. Kiekvienam patogiu laiku, moksleiviai ėjo klausytis įvairių paskaitų, susijusių su informacinėmis technologijomis.

Visas renginys buvo itin įdomus, net parodos atmosfera buvo nepakartojama – moksleiviai vaikšto nuo vieno eksponato prie kito, o palei kojas vaikšto robotai, virš galvų skraido dronai. Paroda kai kuriems padėjo apsispręsti dėl būsimų studijų, visiems gimnazistams vienareikšmiškai patiko ir paliko neišdildomų įspūdžių.

ezgif-3362740465 ezgif-1431679635

Gimnazisto diena „Saulėje“ skleidė bendrystę ir talentų šviesą

Tradicine tapusi Gimnazisto diena „Saulės“ gimnazijoje balandžio 22 dieną, penktadienį, skleidė bendravimo šilumą ir spindėjo visomis gimnazistų talentų spalvomis. Gimnazija, keldama sau ugdymosi uždavinį – stiprinti mokinių, mokytojų, tėvų bendradarbiavimą – į Gimnazisto dieną pakvietė gimnazistų tėvelius, kurie mielai sutiko savo sūnų ar dukrų klasėms pravesti po vieną netradicinę pamoką. Gimnazijoje apsilankė ir vedė pamokas 19 tėvelių ir kitų svečių. Pamokų temos, kaip ir patys svečiai, buvo labai įdomios ir įvairios: tarptautinė savanorystė, sveika gyvensena, Biržų „Sėlos“ muziejaus istorija, kolekcionavimo ypatumai ir jo nauda, policijos veikla, psichologijos, muzikologijos, ekologijos paskaitos ir kt. Buvo gera visiems būti kartu ir jausti, kad mokytojų ir tėvelių tikslas yra vienas – išugdyti atsakingą, dorą, kūrybingą žmogų.
O patys gimnazistai šios šventės metu žibėjo savo įvairiais talentais: šoko, dainavo, deklamavo savo kūrybos eiles, demonstravo sukurtus filmus, menines nuotraukas, eksponavo savo dailės ir keramikos darbus ir kt. 3-4 klasės stebėjo linksmą šokių grupės, vadovaujamos mokytojos Astos Vaitiekūnienės, pasirodymą, klausė abiturientės Justinos Vadoklytės kūrybos eilių, žavėjosi abituriento Domanto Pikčiūno kuriamais kompiuteriniais automobilių modeliais, susidomėję žiūrėjo trečioko Domanto Dilio sukurtą filmą apie Prancūziją, domėjosi savanorystės veikla, apie kurią pasakojo trečiokė Krisitina Joneliūkštytė, audringai plojo repuojančiam abiturientui Mantui Čepuliui, žavėjosi Martynos Griciūnaitės, Viktorijos Rinkevičiūtės dailės, Ragaišytės Vaivos ir Austėjos Čygaitės keramikos darbais. 1-2 klasių gimnazistai klausė folkloro ansamblio „Saulala“, Kristinos Mikoliūnaitės ir Lauros Žiemelytės dainų, žavėjosi Edvinos Brazdžionytės šokiu, visus pritrenkė Jono Braškos sukurtas filmas apie savo traktoriaus vairavimo ypatumus ir kt.
Įvykęs Gimnazisto dienos renginys dar kartą įrodė, kad „Saulės“ gimnazija yra atvira bendrystei, naujos idėjoms, kūrybiškai ir netradicinei ugdymo(si) veiklai.
Biržų „Saulės“ gimnazijos informacija
DomantasDSCF4160DSCF4161DSCF4171DSCF4174DSCF4226DSCF4231DSCF4234DSCF4235DSCF4236DSCF4243DSCF4244

DSCF4251DSCF4274DSCF4275DSCF4278DSCF4279DSCF4285DSCF4288DSCF4296DSCF4348

DSCF4352DSCF4357DSCF4358

DSCF4361DSCF4364DSCF4367DSCF4372DSCF4375DSCF4388Skudutininkai

Visuotinis mokinių savivaldų forumas

Kovo 29 d. „Saulės“ gimnazijoje vyko visuotinis mokinių savivaldų forumas, į kurį susirinko patys aktyviausi Biržų rajono mokiniai! Prieš forumą sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Dainius Korsakas ir jaunimo reikalų koordinatorius Merūnas Jukonis. Klausėme Biržų rajono mokinių tarybos pirmininko Mindaugo Murelio ataskaitos, mokytojos Rimos Mikalajūnienės paskaitos apie lyderystę, diskutavome kartu su švietimo skyriaus vyriausiąja specialiste Dalia Kėželiene, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Marija Jonėnaitė aprodė mokyklos muziejų. Pertraukų metu vaišinomės skanumynais, o forumo pabaigoje žaidėme LMS’ietiškus žaidimus. Iki susitikimo kituose forumuose!

lms2 lms lms1

2016 kovo 3 d.  Pilietiškumo pamoka 1-2 klasių mokiniams.

DSCF4049 DSCF4050

1b klasės mokinių  mintys  po susitikimo su 1990 m. Kovo 11-osios Akto signatare Birute Valionyte

Viską pasakojo iš visos širdies ir labai atvirai. Jos pasakojimas visus užbūrė. Nemačiau nė vieno nuobodžiaujančio gimnazisto. Visi buvo labai laimingi, kai signatarė padovanojo po parkerį.   (Gabrielė Paulauskaitė )

Sužinojau apie sunkų praeities gyvenimą. Signatarė viską labai plačiai paaiškino, kaip kas vyko. Jos ir kitų žmonių dėka mes šiandien galime gyventi Nepriklausomoje Lietuvoje. Pasakojimas buvo ilgas, bet nenuobodus. Džiaugiuosi, kad gimnazistai turėjo galimybę susitikti su B. Valionyte. (Dovydas Sribikė)

Iš signatarės pasakojimo sužinojau, kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Supratau, kokia mums svarbi laisvė. (Vaiva Ragaišytė)

Birutė Valionytė aiškiai ir įdomiai pasakojo. Sužinojau dalykų, kurių iki šiol nežinojau. Galėjo būti daugiau bendravimo su mokiniais. (Ernesta Sribikytė)

Nustebau, kad signatarė buvo persekiojama. Išgirdau apie tai, kaip Lietuva apgynė savo laisvę ir kokį sunkų kelią reikėjo nueiti. Šis susitikimas paįvairino pilietiškumo pamokas. (Titas Klepeckas)

Daugiau sužinojau  apie 1990 m. Kovo 11-osios  įvykius ir stengiausi juos įsiminti. Norėčiau ateityje dažnesnių susitikimų  su Lietuvos istorijoje garsiais žmonėmis. (Arnas Volungevičius)

Sužinojau daug naujų dalykų apie to meto gyvenimo sąlygas, valdžios sistemą. Buvo garbė  pamatyti signatarę gyvai, nes ji prisidėjo prie to, kad mes visi gyvename laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Man pravers, kai analizuosime to meto istorijos temas. (Ema Juknaitė)

Supratau 1990 m. Kovo 11- osios Akto svarbą ir kaip buvo nuspręsta jį pasirašyti. Sužinojau apie sunkumus, kuriuos reikėjo įveikti Lietuvos gyventojams. Panorau dar daugiau sužinoti apie tą laikotarpį. (Karolina Žukaitė)

Labai patiko pasakojimas, įdomus minčių dėstymas. Smagu, kad signatarė su mumis pasidalino savo patirtimi ir išgyvenimais. (Gabija Laumytė)

Birutė Valionytė labai maloni. Pasakojimas įdomus ir išsamus. Sužinojau apie vykusius rinkimus,  tuometinį gyvenimą Biržuose ir Lietuvoje. Galėsiu, ką išgirdau, papasakoti draugams. (Gabija Kuginytė)

Patiko Birutės Valionytės pasakojimas, kaip ji tapo signatare. Sužinojau apie deficitą ir žmonių gebėjimą išgyventi. (Gytis Petrusevičius)

Sužavėjo signatarės vaizdingas pasakojimas. Išgirdau netikėtų faktų apie lietuvių kelią į 1990 m. Kovo 11- ąją. Praplėčiau žinias apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. (Debora Makrickaitė)

Pasakojimas įdomus. Sužinojau apie laikotarpį, sunkų ir rizikingą iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo. Gaila, kad pritrūko laiko klausimams. (Anupras Kalkys)

Kai pasakojo apie Lietuvą Sovietų Sąjungos sudėtyje, galvojau, kaip mes turime labai branginti, saugoti ir ginti savo žemės gabalėlį – Lietuvą. (Karina Jurgelytė)

Birutė Valionytė įdomus žmogus. Man buvo garbė susitikti ir viską išgirsti iš signatarės lūpų, sužinoti apie Nepriklausomybės akto  pasirašymo  sąlygas. Žinias panaudosiu pamokose. (Justina Andžiūtė)

Sužinojau, kad 1990 m. Kovo 11-osios Aktas – sunkus ir pasiaukojantis darbas. Supratau, kad tik mylėdamas Tėvynę žmogus gali padaryti labai daug. Norėčiau , kad šis susitikimas būtų tęstinis. (Nikas Jankevičius)

Birutė Valionytė man paliko stiprios moters įvaizdį. Jos pasakojimas buvo šiltas ir valdantis mokinius. Buvo sukurtas vaizdas, tarsi mes būtume dalyvavę tuose įvykiuose. Smagu, kad mūsų klasės mokiniai padėkojo ir padeklamavo eilėraštį, ir jie tai darė su šypsena ir šiltai.  Mes turime žinoti, įvertinti valstybės istoriją ir būti verti savo valstybės piliečiai. (Dovilė Džiūvaitė)

Studijų mugė 2016

litexpo a litexpo

Vasario 5 d. nemažas būrys gimnazistų vyko į Vilniaus Litexpo parodų rūmuose organizuojamą  studijų mugę. Lietuvos ir užsienio aukštosios, profesinės mokyklos moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domėjosi studijomis, supažindino su savo siekiais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka ir taip pat kokių žinių ir gebėjimų reikia, kad galėtum įstoti ir mokytis į pasirinktas studijas.

Kiekvienais metais vasario mėnesį vykstanti trijų dienų studijų mugė savo originaliomis ekspozicijomis, mokslinių išradimų demonstravimu, savo pasiekimais, sukviečia vis didėjantį lankytojų skaičių.

Agnė Niuniavaitė

Biržų „Saulės“ gimnazijos moksleiviai domisi profesijomis

milte Sausio 15d. buvo organizuota išvyka į UAB „Biržų duona“. Moksleiviai, pasidalinę į dvi grupes, lankė įmonės gamybos skyrių, stebėjo rankų darbo bei automatizuotas operacijas. Buvo įdomu stebėti duonos kelią nuo užmaišomos tešlos iki šviežiai iškepto, maloniai kvepiančio duonos kepalėlio. Teko stebėti, kaip formuojami pyragėliai, kepamos spurgos, kildinama, raikoma ir fasuojama duona. Šviesiose patalpose dirbantieji maloniai šypsojosi praeinantiems moksleiviams. Gimnazistams padarė didelį įspūdį gausus įmonės asortimentas, šiuolaikiškos technologijos ir jauki įmonės aplinka.
agaras Sausio 29d. gimnazistai buvo pakviesti aplankyti UAB „Agarą“.  Atvykusius maloniai pasitiko buvęs gimnazistas Petras, kuris pristatė įmonės teritorijoje esančius įrengimus. Moksleiviai apžiūrėjo naujai įrengtą ekologinę elektros gaminimo sistemą, kuriai tiekiamos biodujos, gaunamos iš gamybos atliekų. Stebino tas faktas, kad įmonė yra nepriklausoma nuo elektros energijos tiekėjų, turi įrenginius išvalančius nuotekas. Įmonės šeimininkai noriai dalinosi su moksleiviais informacija apie UAB „Agaras“ veiklos sritis, darbuotojų darbo sąlygas bei didėjančias perspektyvas. Apie gamybos pobūdį gimnazistai plačiau sužinojo ekskursijos po gamybos patalpas metu. Išvykstant moksleiviai buvo maloniai nustebinti: visiems buvo įteikti suvenyrai su UAB „Agaras“ logotipais.
tyla Vasario 5d. gimnazistai lankėsi įmonės UAB „Tyla“ lentpjūvėje. Šią dieną gimnazistai turėjo puikią galimybę stebėti, kaip vyksta medienos apdirbimas bei produkcijos gaminimas. Iš vietinio ir atsivežto iš užsienio medžio, įmonėje gaminami vasarnamiai, gyvenamieji namai, saunos, lauko baldai ir kita. Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į užsienį, o tam reikalingi aukšti standartų reikalavimai. Buvo įdomu apžiūrėti išmaniąsias medžio apdirbimo stakles, jų gamybos pobūdį. Gimnazistai plačiau sužinojo apie įsidarbinimo įmonėje galimybes, darbo sąlygas. Didelė, šiuolaikiniais įrengimais aprūpinta įmonė suteikia miesto gyventojams nemaža darbo vietų.
Dėkojame įmonių vadovams už galimybę iš arčiau pažvelgti  į  besiplečiančias ir perspektyvias įmones Biržų krašte. Taip pat, nuoširdus ačiū ė mokyklos direktoriui Dainiui Korsakui už pagalbą rengiant ekskursijas.
Moksleivius ekskursijose  lydėjo technologijų vyresnioji mokytoja Jūratė Pranciliauskienė

Laisvės dienos paminėjimas ,,Saulės‘‘ gimnazijoje

DSCF0035

Pagerbdami  kovotojus už Lietuvos laisvę ,,Saulės“ gimnazistai  dalyvavo jau tradicine tapusioje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmosios pamokos prasidėjo tylos minutėmis, languose plazdant žvakių liepsnelėms bei pokalbiais apie tą lemtingą ir daug privertusią išgyventi dieną. Gimnazijos ketvirtokams pilietiškumo pamoką pravedė krašto apsaugos departamento instruktorius, Biržų rajono komendantas, atsargos majoras Vytautas Linkevičius, pertraukų metu mokiniai ir mokytojai klausėsi gimnazijos choro „Solis Ortus“, vadovaujamo muzikos mokytojos Danguolės Kazakevičienės, atliekamų dainų.

Gimnazistai, nors ir gimę jau laisvoje Lietuvoje, suvokia, kad Lietuvos laisvė nėra savaime suprantamas dalykas, jie žino, kad už Lietuvos laisvę kovojo jų seneliai ir tėvai, žino, didžiuojasi jų žygdarbiais ir ryžtu pasipriešinti tam, kas, jų manymu, buvo neteisinga. Sausio 13 dienos paminėjimas privertė gimnazijos bendruomenę dar kartą susimąstyti apie tokias kasdienes ir tokias didingas vertybes: Lietuvą, Laisvę,  Pasiaukojimą, Pareigą…

DSCF0038 DSCF0041 DSCF0043 DSCF0045 DSCF0055 DSCF0060 DSCF0061 DSCF0068 DSCF0074 DSCF0076 DSCF0083 DSCF0102 DSCF0104 DSCF0107 DSCF0125 DSCF0128

3-ios klasės gimazistė Evelina Leščinskaitė

Socialinė akcija

Praėjusių metų gruodžio 22 d.  mes, Biržų „Saulės“  gimnazijos  mokiniai, lydimi socialinės pedagogės G.Niuniavienės vykome į Biržų ligoninę, kurioje teikėme popierinius angelus senyviems žmonėms ir  ligoniams, pratęsdami  kasmetinę tradiciją,  trunkančią  jau ketverius metus. Į per dailės pamokas darytus angelus gimnazistai  sudėjo meilę, džiaugsmą ir šilumą. Angelai simbolizavo tai, kad niekas nepamiršo senų žmonių bei nuolatinę apsaugą ir tikėjimą, kad pasveiks net ir sunkiausiai sergantys.

Pasiėmę dėžutę gražiausių angelų nusprendėme aplankyti slaugos skyrių ir ligoninę. Slaugos skyriuje ligonių plačios šypsenos mums buvo  puiki motyvacija ir padrąsinimas, kadangi iš pradžių jautėmės kiek nedrąsiai. Ligoniams linkėjome  šilumos, sveikatos bei tikėjimo, kad greičiau pasveiks. Aplankytų palatų numeriui vis didėjant, o ligonių, kuriems dar nebuvo teikti angeliukai vis mažėjant, mūsų veidus taip pat jau puošė šypsenos, o širdis užliejo gerumas. Galiausiai, nusifotografavę prie eglutės,  nuo slaugytojų gavome dovanų labai skanų šakotį ir išskubėjome į ligoninę.  Ketvirtajame ligoninės aukšte besigydantys  senyvo amžiaus žmonės mums linkėjo gražių ir šiltų švenčių bei svajonių išsipildymo.  Mažėjant neaplankytų palatų skaičiui pasidarė neramu – pritrūko angelų! Taigi, kitiems metams išsikėlėme tikslą jų prigaminti ir į ligoninę sugrįžti su dar didesniu jų kiekiu. Šis skyrius turėjo taip pat nuostabią eglutę, prie kurios kartu su mumis įsiamžinti sutiko net keli senoliai.

gitanos

Nors  gavome saldainių, šilčiausius bučinius į žandus ir kitų mažų dovanėlių – niekas neprilygo tos šilumos ir nuostabaus jausmo, kurį jautėme patys. Močiučių  plačios šypsenos, senelių juokas ir tvyranti nuostabi atmosfera atpirko gimnazistų darbą šimteriopai. Seneliai mums išeinant mojavo ir dar ilgai šypsojosi.  Galbūt ne lūpos, bet širdys – tikrai.  Kitais metais pažadėjome ligonius pasveikinti dar ir kalėdinėmis dainomis.

Biržų „Saulės“ gimnazijos 2c klasės mokinė Goda  Aukštikalnytė

Pilietiškumo akcija „Saulės spindulėlis“

Gruodžio 22 dieną pilietiškai aktyvių gimnazistų grupelė kartu su D. Anskiniene išsiruošė į vaikų darželį „Vyturėlis“. Visi nutarėme aplankyti neįgaliųjų vaikų grupes. Kalėdiškai persirengę gimnazistai džiugino vaikus, kartu šoko, žaidė, sekė pasakaites. Buvo labai gera pasidalyti šiluma, gerumu ir padaryti gerą darbą prieš Šv.Kalėdas, o pats geriausias viso to atlygis – vaikučių džiaugsmas ir plačios šypsenos. Šios akcijos iniciatoriai, 3c klasės mokiniai, jau ne pirmus metus lankosi pas šiuos vaikučius, tačiau džiugu, jog šį kartą prisidėjo mokinių ir iš kitų klasių.
Tikimės, jog mūsų gerumas įkvėps ir kitas mokyklas imtis gerų darbų, tad šį saulės spindulėlį perleisime kitai mokyklai: Nemunėlio Radviliškio pagrindinei mokyklai. Lauksime greito Jos atsako ir spindulėlio perleidimo kitai rajono mokyklai. Norime, jog ši pilietiškumo akcija, nesvarbu kokia forma, aprėptų visą Biržų rajoną.
Biržų „Saulės“ gimnazijos mokinių pirmininkė

01 02 03 4 5 6 7

„Muzikinė kaukė“ gimnazijoje

2015 gruodžio 22 dienos popietę renginyje „Muzikinė Kaukė“ kiekviena klasė turėjo pristatyti tam tikro dešimtmečio muzikinius atstovus. Išgirdome gerai žinomas, dar dabar populiarias dainas iš XX–XXI amžiaus. Manoji 4c klasė pristatė garsiąją 6-o dešimtmečio britų roko grupę – „The Beatles“. Pats renginys man patiko – įdomu buvo pamatyti ir kitų klasių pasirodymus, jų atitinkamo dešimtmečio modernias interpretacijas. Salė buvo užtamsinta, visas dėmesys nukreiptas į sceną. Renginys praėjo sklandžiai, ir tikiuosi ateityje dar teks dalyvauti panašiuose gimnazijos pasirodymuose.
Ačiū,
Jonas Daugis

SONY DSC

Latvijos nepriklausomybės dienos paminėjimas

2015 m. lapkričio 17 dieną gimnazijos mokiniai dalyvavo  netradicinėje pamokoje skirtai Latvijos nepriklausomybės dienai. Pamokoje dalyvavo Vecumniekų savivaldybės delegacija vadovaujama administracijos Direktoriaus lydima  Biržų savivaldybės administracijos Direktoriaus ir  Biržų rajono  savivaldybės tarybos narių .

Latvijos istorinę raidą trumpai apžvelgė  istorijos mokytojas iš Barbeles Voldemars Barens . Jis priminė, kad Latvijos Kuršo ir dalies Latgalos istorija nuo XVI a. buvo glaudžiai susijusi su ATR, apie bendrą carinės Rusijos priespaudą, kovas dėl laisvės su bolševikine Rusija ir bermontininkais . Pabrėžė kad pirmųjų nepriklausomų respublikų laikotarpiu tarp I ir II pasaulinių karų Lietuvai ir Latvijai kartu su Suomija ir Lenkija nepavyko sukurti sąjungos ir tai ko gero lėmė jų Nepriklausomybės praradimą. Pasisakymą mokytojas baigė   išreikšta viltimi, kad dabartinis bendras buvimas ES ir NATO padės išlaikyti taiką ir ramybę mūsų šalyse.  Jis kalbėjo latviškai, todėl visi galėjo išgirsti latvių kalbą, o suprasti padėjo vertėja Audronė.

Su Latvijos valstybės simboliais supažindino Biržų rajono savivaldybės tarybos narė  Ramunė Čigienė. Naudodamasi skaidrėmis ji pristatė Latvijos nacionalinį himną, herbą, tautinę vėliavą, paaiškino jos spalvų reikšmę.

Svečių delegacijos vadovas  padėkojo už šiltą bendravimą ir mokyklos direktoriui Dainiui Korsakui dovanų įteikė  knygą .

Netradicinis Latvijos nepriklausomybės paminėjimas praėjęs labai draugiškoje ir šiltoje aplinkoje padėjo gimnazijos mokiniams geriau pažinti mūsų kaimynus ir suprasti kad mus sieja ne tik geografinis artumas, bet ir panaši istorinė praeitis.

Audronė Garšvaitė

Izraelio ambasadoriaus vizitas

0

2015-11-13 Biržuose viešėjo Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas. Diplomatas lankėsi ir Biržų „Saulės“ gimnazijoje, kur bendravo su gimnazijos antrų klasių mokiniais ir „Aušros“ pagrindinės mokyklos mokiniais. Susitikimas prasidėjo bendra nuotrauka. Po to politikas papasakojo apie diplomato misiją, kaip juo tapo, atsakė į mokinių klausimus. Pokalbio metu pažadėjo į gimnaziją atsiųsti atstovybės darbuotoją, kuris daugiau papasakotų apie Izraelio valstybę, siūlė mokiniams patyrinėti žydų tautybės žmonių gyvenimo istorijas, pakvietė bendrauti Facebook‘e ir pažadėjo dar sugrįžti.

1

Rinkiminis Biržų raj. mokinių savivaldų forumas

Rinkiminis mokiniu forumas

Paskutinis skambutis

„Saulės“ Paskutinis skambutis skelbė gyvenimą, palaimintą gerumu ir meile…

Gegužės 29 dieną „Saulės“ gimnazijos abiturientai šventė Paskutinio skambučio šventę. Šventė prasidėjo gimnazijoje. Trečiokai ir abiturientų klasių auklėtojos: Audronė Ulevičienė, Virginija Kalvanaitė, Gitana Niuniavienė, Nijolė Kaulinienė, Rima Mikalajūnienė, paskutinės pamokos metu sveikino  savo draugus ir auklėtinius su Paskutinio skambučio švente, linkėjo jiems sėkmės  brandos egzaminuose ir gyvenime, džiaugėsi paskutinėmis buvimo drauge akimirkomis.

Šventė tęsėsi šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Klebonas Algis Neverauskas aukojo šventines mišias už  gimnazistus ir jų sėkmę gyvenime, savo pamokslu mokydamas išmokti svarbiausią pareigą gyvenime- visada išlikti žmogumi. Jaudulį kėlė gimnazistų dalyvavimas šventose mišiose: švento rašto ir bendruomeninės maldos skaitymas, giesmių giedojimas, atnašų aukojimas, poezijos deklamavimas. Pasibaigus iškilmingoms ir didingoms šventinėms mišioms, gimnazistus, jų tėvelius ir svečius džiugino ir naujiems siekiams įkvėpė gimnazijos choras „Solis Ortus“, vadovaujamas mokytojos Danguolės Kazakevičienės. „Jeigu žmonės nebūtų saulėmis, tai ką gi reikštų viena saulė danguje,“- tai žodžiai, skambėję renginio vedėjos Enrikos Dunauskaitės lūpose. Jie ir tapo šventės moto-išdalinti save kitiems, atiduoti šilumą, meilę, mintis ir tik šitaip suvokti savo gyvenimą, kaip pareigą… Mylėti gyvenimą, suvokti jo didybę ir gerumą, kiekvienos gyvenimo akimirkos prasmę linkėjo gimnazijos direktorius Dainius Korsakas,  reformatų evangelikų kunigas Rimas Mikalauskas, rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Aleksandro Zeltinio padėjėja Bronislava Vasiliūnienė. Abiturientai posmais ir gėlėmis dėkojo savo mokytojams ir tėvams už meilę, už vaikystę, už dvasinę stiprybę ir tikėjimą jais.

Paskutinio skambučio šventė baigėsi, o gyvenimas, palaimintas gerumu ir meile, spinduliu apkabintas, tęsiasi…

foto viknius paulius (25)foto baradinskaite egle (1)foto viknius paulius (159)foto viknius paulius (146) foto bridziute jundile (17)foto viknius paulius (32)foto viknius paulius (28)foto viknius paulius (24)foto viknius paulius (23)foto viknius paulius (14)foto viknius paulius (13)foto jakubelskas ugnius (29)foto jakubelskas ugnius (28)foto jakubelskas ugnius (21) foto viknius paulius (147)foto baradinskaite egle (6)

„Mokyklų ambasadorių programa“ – prasmingos ateities ir sėkmingos karjeros projektas

ambasadoriai

Kiekvienam abiturientui šiuo metu rūpi kuo geriau pasiruošti egzaminams ir juos išlaikyti. Tačiau ne paslaptis, kad dauguma tokio amžiaus mokinių dar nežino, kokią specialybę rinktis ir kur mokytis, todėl 2014 spalio 14 dieną „Saulės“ gimnazijoje startavusio projekto „Mokyklų ambasadorių programa” pagrindinis tikslas ir buvo buvusių gimnazijos mokinių sėkmingos karjeros pavyzdžiais skatinti moksleivių domėjimąsi technologinėmis (inžinierinėmis) specialybėmis. Susibūrusi mokinių bei mokytojų  komanda ištyrė, kokie veiksniai mokinius paskatintų noriau rinktis informacinių technologijų specialybę. Paaiškėjo, kad jaunuolius ypač domina naujų technologijų – (arduino, mikrovaldiklių) naudojimas, robotų kūrimas. Įdomu tai, kad vykdydami šį  projektą, 9-12 klasių gimnazistai bendradarbiavo su buvusiu gimnazijos mokiniu Valdu Šimu, kuris šiuo metu dirba CSC kompanijoje Vilniuje. Tarptautinė IT paslaugų bendrovė CSC veikia nuo 1959 metų ir turi 93 000 darbuotojų visame pasaulyje. Prieš aštuonerius metus įsteigusi IT paslaugų padalinį Lietuvoje, bendrovė ketina sparčiai plėstis mūsų šalyje. Lietuvos padalinyje Vilniuje šiuo metu dirba daugiau kaip 300 darbuotojų, teikiančių paslaugas visą parą, kiekvieną savaitės ir metų dieną. CSC bedrovės Lietuvos padalinys jau šiandien aptarnauja globalius CSC klientus Skandinavijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Jungtinėje karalystėje, Liuksemburge, Austrijoje, JAV ir Azijos šalyse. Vykdydami projektą, gegužės 15 dieną gimnazistai, lydimi projekto koordinatoriaus informacinių technologijų mokytojo Ernesto Ranonio, nuvyko į šią kompaniją. Pirmiausia čia mokiniai atliko savo asmenybės testą, parodantį, ar jiems šis darbas tiktų ir patiktų. Kiekvienas projekto dalyvis galėjo įvertinti savo galimybes. CSC įmonės darbuotojai rodė savo darbo vietas, pasakojo apie kasdienę veiklą, atskleidė, kiek galima uždirbti ir  kokios karjeros augimo galimybės jų kompanijoje. Mokiniai suvokė, kokios darbo, karjeros galimybės atsiveria mokant gerai dirbti kompiuteriu, kaip svarbu domėtis IT naujovėmis ir aktualijomis, norint sėkmingai ir prasmingai projektuoti savo karjerą.

„Saulės“ gimnazijos informacija

Kelionė į Vokietiją

Gegužės mėnesį septyni pirmų klasių mokiniai kartu su vokiečių kalbos mokytoja apsilankėme Vokietijoje. Vieną dieną praleidome Drezdene, vadinamame “Elbės Florencija. Kitą dieną apsilankėme taip vadinamoje „Saksonijos Šveicarijoje“. Maršrutas tęsėsi palei Elbės upę, kurios pakrantėje pastatytos didingos pilys. Apsilankėme Kioningšteino pilyje – tvirtovėje, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Pasigrožėjome Ratheno uolų, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintais, o eidami akmeniniu 76 m ilgio „Bastėjos“ tiltu, grožėjomės nuostabiausia Vokietijos gamtos panorama: kabančiomis uolomis, skardžiais, arkomis. Trečiąją dieną linksmai praleidome pramogų parke BELANTIS. Atrakcionų gausa leido kiekvienam išbandyti savo drąsą.
Ši kelionė buvo tikrai gera patirtis. Praplėtėme draugų ratą. Susidraugavome su kartu važiavusiais Panevėžio Žemkalnio gimnazijos pirmokais, buvo daug progų bendrauti su užsieniečiais. Tikrai labai džiaugiamės, kad leidomės į šią kelionę.
Laura Rudytė, Greta Šeškaitė
photo 311259980_908198182580799_1657509987_oDSC_4207photo 4 (3)photo 1 (3)

photo 2

 

Kai kaista smegenys dėl ateities

Profesijos išsirinkimas – visada sunki užduotis. Ypač sudėtinga šį sprendimą padaryti, kai tau aštuoniolika ir  neturi nei realios darbo patirties, nei tvirtų įsitikinimų, ką nori veikti ateityje. Ramybės neduoda ir nuolat iškylantis klausimas: ar tikrai dabar dominanti specialybė bus patraukli ir reikalinga po penkerių ar dešimties metų?

Gegužės 21 dieną 23 Biržų ,,Saulės” gimnazijos trečiųjų klasių mokiniai išsiruošė į Kauną ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus apie studijas ir profesijas.

100_4342100_4345100_4354100_4356

Pirmiausia atvykome į Kauno kolegiją. Čia mus svetingai pasitiko studentų priėmimo ir karjeros specialistė, kuri trumpai bei aiškiai perteikė informaciją apie koleginių ir universitetinių studijų panašumus ir skirtumus, privalumus bei trūkumus. Gavome patarimų, į ką atkreipti dėmesį, renkantis studijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Lektorė pateikė  aktualių ir naudingų pavyzdžių apie mokomųjų dalykų pasirinkimus ir supažindino su kolegijoje siūlomomis programomis ir jų perspektyvomis.  Po paskaitos galėjome pasižvalgyti po jaukias kolegijos patalpas, darbo erdves,  susipažinome su laboratorijomis: merginos-maisto ruošos, vaikinai- mechanikos.

Kitas sustojimas – KTU ,,Santakos” slėnis – mokslo, verslo ir studijų centras, kuriame tą dieną vyko KTU atvirų durų dienai skirti pristatymai ir renginiai. Gimnazistai turėjo pusantros valandos apžiūrėti parodos stendus, išbandyti įvairius robotus, pasidomėti apie šiame universitete vykdomus projektus, pabendrauti su studentais. Ekstremalai galėjo  iššokti į orą, o romantikai, prisėdę ant minkštasuolių, klausytis KTU studentų atliekamų dainų.

Popiet apsilankėme VDU. Pirmiausia mus pasitiko Humanitarinių mokslų fakulteto atstovės, kurios supažindino su jų fakulteto programomis bei veikla. Lektorės kalbėjo apie kalbų svarbą karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Buvo akcentuojama, kad šių dienų specialistai turėtų būti ypač lankstūs ir greitai prisitaikantys tiek prie inovacijų, tiek prie visuomenės poreikių. Todėl jaunimui buvo rekomenduojama be pagrindinių studijų rinktis ir gretutines, pvz., vadybą ir prancūzų kultūrą. Po to VDU Didžiosios salės fojė mūsų laukė Politikos ir diplomatijos mokslų fakulteto atstovas, kuris vizualiai perteikė fakultete vykdomus projektus, supažindino su universiteto garbės dėstytojais bei studentais. Kalbėjo ir studentų atstovės, kurios išryškino VDU privalumus: galimybę patiems studentams susidaryti tvarkaraštį bei plačias studentų galimybes dalyvauti mainų programose.

Po keturių su puse intensyvių valandų, skirtų pažintinei edukacinei veiklai, laukė pusantros valandos poilsio Akropolyje. Vakarop pajudėjome namų link. Grįžome įgavę pasitikėjimo, radę kai kuriuos atsakymus, su viltimi, kad pasirinkta profesija pasiteisins.

Vida Samulionytė

Kelionės organizatorė ir 3d klasės auklėtoja

Orientavimosi varžybos

2015 m. balandžio 24d. vyko LMOF finalinės orientavimosi varžybos Prienuose, kuriose dalyvavo Biržų „Saulės“  gimnazijos vaikinų komanda: Krivičius Donatas 2b, Janulis Edgaras 2b, Greviškis Valdas 2b, Viknius Paulius 3e ir Paulauskas Karolis 3e.

Kūno kultūros mokyt. L. Dzimidienė

2015-04-27 22.40.042015-04-27 22.40.14-22015-04-27 22.40.122015-04-27 22.40.082015-04-27 22.40.10-2

 

Gimnazistai šventė tradicinę savo šventę

2015 m. balandžio 10 dieną, penktadienį, „Saulės“ gimnazijos gimnazistai minėjo tradicinę Gimnazisto dieną. Rytas prasidėjo gimnazijos himnu, atliekamu gimnazijos jaunimo choro, ir gimnazijos direktoriaus Dainiaus Korsako sveikinimo kalba. Direktorius džiaugėsi gimnazistų laimėjimais, jų kūrybiškumu, linkėjo prasmingų dienų gimnazijoje.

Gimnazijos jaunimo choras „Solis Ortus“, vadovaujamas mokytojos Danguolės Kazakevičienės, tęsė šventės programą. Jo iškilmingą ir didingą atliekamų dainų repertuarą turėjo galimybę išgirsti patys brandžiausieji gimnazijos mokiniai – ketvirtokai.

Savo kūrybiškumą, įvairiapusius gebėjimus gimnazistai demonstravo renginio dalyje, pavadintoje „Gimnazijos talentai”.  Žiūrovai žavėjosi liaudies šokių kolektyvo, vadovaujamo mokytojos Astos Vaitiekūnienės, šokėjų energija, nuotaika,  pavasarinį džiugesį skleidusiais šokėjais Laura Tuomaite ir Donatu Bitinu, gilinosi į Martynos Griciūnaitės ir Rūtos Plepytės tiriamojo darbo „Viščiuko perinimo namų sąlygomis“ paslaptis, gėrėjosi vyrišku Arijaus Balčiūno ir Tautvydo Danisevičiaus breiko šokiu, klausė Kamilės Jurelevičiūtės, Ingridos Davidonytės, Deivydo Šnaro ir Dano Berlinsko atliekamų nuotaikingų  dainų, Modestas Kunčys ir Rokas Jasikas visus privertė suklusti tobulai atlikdami kūrinius  saksofonu ir pianinu. Abiturientė Vyginta Sribikytė pasakojo apie savo kelią į meno pasaulį ir pristatė savo dailės darbus, apdovanotus dailės olimpiadose, o gimnazijos skaitykloje 1-2 klasių mokiniai surengė įspūdingą origamio darbų parodą, Kristina Mikollūnaitė eksponavo savo keramikos olimpiadų darbus.

Gimnazijos folkloro ansamblis „Saulala“, vadovaujamas mokytojos Nijolės Kaulinienės, ne tik stebino visus ypatingu lietuvių liaudies dainų skambesiu, bet ir kvietė visus gimnazistus šokti kartu. Gimnazistų jaunatviška energija ir gera nuotaika, rodos, taip ir kvietė neskubantį pavasarį…

Šventę baigė sportinės varžybos – tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo tėvai, mokiniai, mokytojai. Nors ir geriausiai sekėsi šeimų komandai, tačiau pralaimėjusių nebuvo, nes visus lydėjo gera nuotaika ir bendruomeniškumo jausmas.

Kiekvieną pavasarį „Saulėje“ švenčiama Gimnazisto diena, kaip ir pats pavasaris, skelbia gyvybingumą, jaunystę, neša gerą nuotaiką ir viltingą tikėjimą.

Rita Vingilytė, „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2 klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (5) 3 klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (4) 4 klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (2) 5 klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (3) balciunaites agnes foto GIMNAZISTO DIENA (4) ciuplinsko martyno foto GIMNAZISTO DIENA (1) ciuplinsko martyno foto GIMNAZISTO DIENA (5) ciuplinsko martyno foto GIMNAZISTO DIENA (6) ciuplinsko martyno foto GIMNAZISTO DIENA (8)  Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (4) Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (5)     Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (10) klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (6) klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (8) klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (11) klepeckaites radviles foto GIMNAZISTO DIENA (13)Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (9)Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (8)Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (3)Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (7)Daugio jono foto GIMNAZISTO DIENA (6)

 

 

 

Biržų Pilies šventė „Naktis muziejuje“

Gegužės 14d., šeštadienį, dalyvavome muziejaus „Sėla“ renginyje „Naktis muziejuje“. Demonstravome tris savo sukurtus modelius.

Tai buvo ne pirmasis pasirodymas. Vieną modelį balandžio pabaigoje pristatėme Panevėžio Moksleivių namuose vykusiame renginyje „Stilingi kitaip“. Pristatyme dalyvavo Gerda Kasilevičiūtė (1a), Karolina Šernaitė(1a), Domantas Zalionka (1b) ir Simona Kaminskaitė (8 kl). Nusivežėme savo pasiūtą lininę suknutę, o renginio metu turėjome pagaminti stilingus aksesuarus bei pristatyti modelį. Visi dirbome grupėmis, buvo smagu pasivaržyti su kitais bei vėliau pasidžiaugti bendaramžių originaliais darbais. Beje, galime pasidžiaugti, kad mūsų idėją parėmė „Siūlo“ fabrikas, skyrė medžiagos darbui.

Įkvėptos šio renginio, su dar didesniu entuziazmu kibome ruoštis Biržų Pilies šventei „Naktis muziejuje“. Norėjome sukurti daugiau kostiumų, tačiau laiko siūti iš lino lyg ir nebeliko. Teko improvizuoti su polietilenu, agroplėvele ir folija… Vėl gi, smagu, kad sulaukėme pagalbos, šįkart iš gimnazijos. Juk turint pritariančių ir dirbti smagiau.

Per kiek laiko atlikome darbus? Per savaitę! Oi, neklauskite, dirbome iki vėlumos… Trys modeliai, vienas – lininė suknelė, kita – polietileninė, trečia – iš agroplėvelės. Bendrų bruožų mėginome sukurti spalvomis ir gėlės-saulės simboliu. Turėjome pristatyti „Saulės“ gimnazijos stilių. Darbu likome patenkintos. Pagaminę, pačios padamonstravome ant podiumo šventės metu.

Autorės Gerda Kasilevičiūtė ir Greta Ordaitė – iš 1a klasės, Simona Kaminskaitė 8 kl. iš Atžalyno. Idėjas darbais padėjo paversti technologijų mokytoja Jūratė Pranciliauskienė.


Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages