Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Olimpiados

Atnaujinta: 2019 kovo 18
2018–2019 M.M. PRIZINIŲ VIETŲ LAIMĖTOJAI

Respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 klasių mokiniams rezultatai

2019 m. kovo 5 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Respublikinis anglų kalbos

konkursas 9-10 klasių mokiniams. Dalyvavo 21 mokinys.

Gimnazistų  rezultatai:

I vieta – Meda Gedgaudaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytojas Dainius Simėnas;

II vieta – Nikas Balčiūnas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytojas Dainius Simėnas;

 

 

Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų, konkurso „Tramtatulis“

vietinio turo rezultatai

2019 m. kovo 1 d. Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykloje vyko konkurso „Tramtatulis“

vietinis turas 3-19 metų vaikams. Į regioninį turą 15-19 metų amžiaus grupėje vyksta:

Dainininkai: Karolis Parčiauskas ir Valdas Ratkevičius, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Nijolė

Kaulinienė.

Ragininkai: Saulius Voras, Valdas Ratkevičius, Ugnius Kairys, Romualdas Vaitaitis, Karolis Parčiauskas,

Biržų „Saulės gimnazija, mokytoja Nijolė Kaulinienė.

Kanklininkas Romualdas Vaitaitis, Biržų „Saulės gimnazija, mokytoja Nijolė Kaulinienė.

Skudutininkai: Saulius Voras, Valdas Ratkevičius, Ugnė Rožėnaitė, Rasa Pipinytė. Biržų „Saulės

gimnazija, mokytoja Nijolė Kaulinienė.

 

2019 m. vasario 12 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių rusų

(gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados rajono etapas 10-11 klasių mokiniams. Rezultatai:

I vieta – Areta Sereikaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jadvyga Džiugienė;

II vieta – Gabija Darčkutė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jadvyga Džiugienė;

III vieta – Gabrielė Grigaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jadvyga Džiugienė.

 

 

8-osios Geografijos olimpiados „Mano gaublys“ (9-12 kl.) rajono etapo rezultatai

 

2019 m. vasario 28 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko geografijos olimpiados „Mano gaublys 2019“ rajono etapas 9-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 31 mokinys.

9 klasių nugalėtojai:

I vieta – Vestina Karaliūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

III vieta – Dominyka Papaurėlytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė.

10 klasių nugalėtojai:

I vieta – Mantas Vėjelis, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

II vieta – Tautvydas Niaura, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

III vieta – Lukas Černius, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė.

11 klasių nugalėtojai:

I vieta – Orinta Braknytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

II vieta – Jonas Kiškis, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

III vieta – Marija Rašimavičiūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė.

12 klasių nugalėtojai:

I vieta – Ernesta Sribikytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

II vieta  – Toma Rasiukevičiūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė;

III vieta – Karolina Vabuolytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Aurelija Padvariškienė.

 

29-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo rezultatai

2019 m. vasario 26 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapas 10-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 24 mokiniai.

9-10 klasių nugalėtojai:

II vieta – Aistė Drevinskaitė,  Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Audronė Garšvaitė;

III vieta – Karolis Burčikas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Virginija Kalninienė.

11-12 klasių nugalėtojai:

I vieta – Ernesta Sribikytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Audronė Garšvaitė;

II vieta – Karolis Parčiauskas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Audronė Garšvaitė;

Į šalies etapą siunčiama Ernesta Sribikytė, Biržų „Saulės“ gimnazijos mokinė, mokytoja Audronė Garšvaitė.

 

 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etapo rezultatai

 

2019 m. vasario 15 d.  Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 5-12 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 35 mokinių darbai.

Gimnazistų rezultatai:

MITYBA

II vieta – Greta Gailevičiūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jūratė Pranciliauskienė;

TEKSTILĖ

II vieta – Kornelija Petraitytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jūratė Pranciliauskienė;

Varžinskienė.

KONSTRUKCINĖS MEDŽIAGOS

I vieta – Vėjas Kavaliauskas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Jūratė Pranciliauskienė;

2019 m. vasario 28 d. vyko dailės olimpiados rajono etapas 8-12 klasių mokiniams.

Dalyvavo 96 mokiniai. 9-10 klasių etape dalyvavo 39 mokiniai, 11-12 klasių etape dalyvavo 28 mokiniai. Rezultatai:

9 klasių gimnazistų rezultatai:

TAPYBA

I vieta – Ugnė Kairytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Meda Gedgaudaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

GRAFIKA

I vieta – Deimantė Lazdinauskaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Faustas Kylius, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

10 klasių mokinių rezultatai:

TAPYBA

II vieta – Žydrė Karobliūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Gustė Tamošiūnaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

MIŠRI TECHNIKA

I vieta – Iveta Zemlickaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Gabija Spalvytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Sima Rasiukevičiūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

GRAFIKA

I vieta – Kotryna Šimonytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

11 klasės mokinių rezultatai:

GRAFIKA

I vieta – Goda Stankevičiūtė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Danielius Šnaras, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Tomas Balčiūnas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

TAPYBA

I vieta – Gabrielė Plepytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Ineta Karosaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;.

III vieta –Rugilė Titaitytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

12 klasių mokinių rezultatai:

GRAFIKA

I vieta – Orinta Janulionytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Kristina Smindriūnaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Žavinta Tamulėnaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

TAPYBA

I vieta – Aira Jakubauskaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Gabija Kuginytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Dominykas Titaitis, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

MIŠRI TECHNIKA

I vieta – Debora Makrickaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

II vieta – Andželika Blinovaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė;

III vieta – Lina Navalinskaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė.

2019 m. vasario 1 d. vyko Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etapas 9-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 25 dalyviai. Gimnazistų rezultatai:

9 klasių nugalėtojai:

I vieta – Rytis Klyvis, mokytoja Astra Korsakienė;

II vieta – Kornelija Petraitytė, mokytoja Astra Korsakienė;

III vieta – Meda Gedgaudaitė, mokytoja Astra Korsakienė.

10 klasių nugalėtojai:

I vieta – Mantas Vėjelis, mokytoja Astra Korsakienė;

II vieta – Karolis Burčikas, mokytoja Virginija Butienė;

III vieta – Paulius Drevinskas, mokytoja Astra Korsakienė.

11 klasių nugalėtojai:

I vieta – Rokas Vadlūga, mokytoja Astra Korsakienė;

II vieta – Ieva Petronytė, mokytoja Astra Korsakienė;

III vieta – Viktorija Krivičiūtė, mokytoja Astra Korsakienė.

12 klasių nugalėtojai:

I vieta – Dovydas Sribikė, mokytoja Astra Korsakienė;

II vieta – Karolis Parčiauskas, mokytoja Astra Korsakienė;

III vieta – Dovydas Stakionis, mokytoja Astra Korsakienė.

2019 m. sausio 24 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas 9-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 36 mokiniai:
Gimnazistų rezultatai: II vieta  – Mantas Vėjelis, mokytoja Daiva Sribikienė; III vieta – Ineta Roslanaitė, mokytoja Virginija Kalvanaitė.
I vieta – Martyna Gražinytė, mokytoja Daiva Sribikienė;
II vieta – Ernesta Sribikytė, mokytoja Virginija Kalvanaitė;
III vieta – Viktorija Krivičiūtė, mokytoja Daiva Sribikienė.

2019 m. sausio 18 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapo darbų vertinimas. Rezultatai:

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija:

I vieta – Ieva Baronaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija, kmokytoja Virginija Kalvanaitė.

Poezijos sekcija:

I vieta – Orinta Janulionytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Virginija Kalvanaitė;

Publicistikos ir esė sekcija:

I vieta – Ernesta   Sribikytė, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Virginija Kalvanaitė.

 

Pirmųjų vietų nugalėtojų darbai išsiųsti į Lietuvos mokinių jaunųjų filologų šalies etapo konkursą.

2019 m. sausio 18 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko biologijos olimpiados rajono etapas. Dalyvavo 32 mokiniai. Gimnazistų rezultatai:

I klasių mokinių rezultatai:

I vieta –Dominyka Papaurėlytė, mokytoja Audronė Ulevičienė;

II vieta – Radvilė Gailiūnaitė, Audronė Ulevičienė;

II klasių mokinių rezultatai:

II vieta – Mantas Vėjelis, mokytoja Daiva Jakubėnienė;

III klasių mokinių rezultatai:

II vieta – Martyna Gražinytė, mokytoja Audronė Ulevičienė;

III vieta – Viktorija Krivičiūtė, mokytoja Audronė Ulevičienė.

IV klasių mokinių rezultatai:

I vieta – Ieva Baronaitė, mokytoja Audronė Ulevičienė;

II vieta – Vaiva Ragaišytė, mokytoja Audronė Ulevičienė;

III vieta – Ema Juknaitė, mokytoja Audronė Ulevičienė.

2019 m. sausio 16 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko matematikos olimpiados rajono etapas. Dalyvavo 34 mokiniai. Gimnazistų rezultatai:

I klasių mokinių rezultatai:

I vieta – Rytis Klyvis, mokytoja Rasa Virinienė;

II vieta – Dovydas Četvergas, mokytoja Rasa Virinienė.

II klasių mokinių rezultatai:

I vieta – Matas Šamšonas, mokytoja Lina Račkauskienė;

II vieta – Mantas Vėjelis, mokytoja Lina Račkauskienė;

III vieta – Karolis Burčikas, mokytoja Lina Račkauskienė;

III vieta – Evaldas Prunskus, mokytoja Lina Račkauskienė.

III klasių mokinių rezultatai:

I vieta –Viktorija Krivičiūtė, mokytoja Rasa Virinienė;

II vieta – Rokas Vadluga, mokytoja Rasa Virinienė;

II vieta – Deividas Šlikas, mokytoja Rasa Virinienė.

IV klasių mokinių rezultatai:

I vieta – Ieva Baronaitė, mokytoja Virginija Lukštienė;

II vieta – Dominykas Titaitis, mokytoja Virginija Lukštienė;

II vieta – Karolis Parčiauskas, mokytoja Virginija Lukštienė.

2019 m. sausio 11 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko chemijos olimpiados rajono etapas 9-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 24 mokiniai. Gimnazistų rezultatai:

9 klasių mokinių rezultatai: I vieta – Kasparas Bajoras, mokytoja Idalija Gasiūnienė; II vieta – Tadas Seibutis, mokytoja Idalija Gasiūnienė; III vieta – Dominyka Papaurėlytė, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; III vieta – Dovydas Četvergas, mokytoja Aušra Dulevičiūtė.

10 klasių mokinių rezultatai: I vieta – Mantas Vėjelis, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; II vieta – Karolis Burčikas, mokytoja Idalija Gasiūnienė;

11 klasių mokinių rezultatai: I vieta – Martyna Gražinytė, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; II vieta – Ieva Petronytė, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; III vieta – Kornelijus Ulevičius, mokytoja Aušra Dulevičiūtė;

12 klasių mokinių rezultatai: I vieta – Ieva Baronaitė, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; II vieta – Lukas Saračinskas, mokytoja Aušra Dulevičiūtė; III vieta – Karolina Žukaitė, mokytoja Aušra Dulevičiūtė;

2019 m. sausio 8 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko anglų kalbos olimpiados rajono etapas trečiųjų gimnazijos klasių mokiniams. Dalyvavo 15 mokinių. Rezultatai:

I vieta – Martyna Gražinytė, mokytoja Gražina Ryser;

I vieta – Kamilė Rauckytė, mokytoja Rita Kazilionienė;

II vieta – Ineta Karosaitė, mokytoja, Gražina Ryser;

II vieta – Areta Sereikaitė, Rita Kazilionienė;

III vieta – Salvijus Lansbergas, mokytoja Indra Krizonienė;

III vieta – Kotryna Pipinytė, okytoja Gražina Ryser.

30-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rezultatai 2018 m. gruodžio 11 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko informatikos (programavimo) olimpiados rajono etapas 8-12 klasių mokiniams. Dalyvavo 11 mokinių. 8-12 klasių mokinių rezultatai: I vieta – Martynas Vidugiris, mokytoja Rima Mikalajūnienė; I vieta – Paulius Alekna, mokytojas Ernestas Ranonis; II vieta – Karolis Parčiauskas, mokytoja Rima Mikalajūnienė.

 

2018 m. gruodžio 13 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vyko pirmą kartą Lietuvoje organizuojama Etninės kultūros olimpiada. Tarp 9 – 12 klasių dalyvių olimpiados nugalėtoju tapo Karolis Parčiauskas, mokytoja Nijolė Kaulinienė.

2017–2018 M.M. PRIZINIŲ VIETŲ LAIMĖTOJAI
OIMPIADOS PAVADINIMAS I VIETA II VIETA III VIETA RENGĘS MOKYTOJAS
Lietuvos mokinių užsienio kalbos (anglų) olimpiada (11 kl.) rajono etapas Karolina Žukaitė, 3b Ignas Balčiūnas, 3e
Kipras Kubilius, 3d
Rita Kazilionienė
Lietuvos mokinių užsienio kalbos (anglų) olimpiada (11 kl.) rajono etapas Lukas Saračinskas, 3c Ieva Baronaitė, 3b Gražina Ryser
Respublikinio anglų kalbos konkurso (9-10 kl.) rajono etapas Matas Šamšonas, 1a Vida Samulionytė
Respublikinio anglų kalbos konkurso (9-10 kl.) rajono etapas Nikas Balčiūnas, 1b
Areta Sereikaitė, 2a
Dainius Simėnas
51-osios Lietuvos mokinių biologijos (9-10 kl.) olimpiada rajono etapas Martyna Gražinytė, 2c Mantas Vėjelis, 1a Daiva Jakubėnienė
51-osios Lietuvos mokinių biologijos (9-10 kl.) olimpiada rajono etapas Viktorija Krivičiūtė, 2a Audronė Ulevičienė
51-osios Lietuvos mokinių biologijos (11-12 kl.) olimpiada rajono etapas Lukas Naktinis, 4c Milda Variakojytė, 4b Karolis Klusas, 4b Audronė Ulevičienė
51-osios Lietuvos mokinių biologijos (11-12 kl.) olimpiada rajono etapas Ieva Baronaitė, 3b Ema Juknaitė, 3b Vaiva Ragaišytė,
3b Karolina Žukaitė, 3b
Audronė Ulevičienė
56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada rajono etapas Mantas Vėjelis, 1a
Karolina Žukaitė, 3b
Milda Variakojytė, 4b
Kornelijus Ulevičius,
2b Gabrielė Džiugaitė,
3a Salvijus Ulevičius, 4a
Paulius Drevinskas, 1b
Ieva Drevinskaitė, 3b
Laimutė Marinskienė
56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada rajono etapas Martyna Gražinytė, 2c Rokas Vadluga, 2c Idalija Gasiūnienė
24-iosios Lietuvos mokinių dailės olimpiada rajono etapas Gabija Spalvytė, 1b
Kotryna Šimonytė, 1b
Greta Timukitė, 1b,
Gabija Emilija Balčiūnaitė, 2c,
Tomas Balčiūnas, 2a
Debora Makrickaitė, 3b
Lina Navalinskaitė, 3d
Andželika Blinovaitė, 3d
Ieva Paužolytė, 4c
Rugilė Titaitytė, 2c
Goda Stankevičiūtė, 2b
Aira Jakubauskaitė,
3c Regvita Leščinskaitė,
3c Solveiga Slapšytė,
3d Agnė Dubraitė, 4e
Sima Rasiukevičiūtė, 1a
Morta Narkutė, 2c
Radvilė Pranciliauskaitė, 2b
Kamilė Lapienytė,
2a Žavinta Tamulėnaitė,
3a Aistė Kavalevskaitė,
3d Vilija Rinkevičiūtė, 3b
Kristina Podinskaitė, 4f
Daiva Zalogienė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada rajono etapas Mantas Vėjelis, 1a     Viktorija Krivičiūtė, 2a Paulius Drevinskas,
1b Deividas Šlikas, 2c
Matas Šamšonas, 1a
Ieva Petronytė, 2a
Astra Korsakienė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada rajono etapas Ieva Baronaitė, 3b
Mantvydas Likas, 4a
Dovydas Sribikė, 3b
Arijus Balčiūnas, 4a
Karolis Parčiauskas,
3c Gintarė Misiūnaitė, 4b
Astra Korsakienė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada rajono etapas Karolis Burčikas, 1c Virginija Butienė
Geografijos olimpiada „Mano Gaublys“ Andrius Trimakas,
1b Martyna Gražinytė,
2c   Toma Rasiukevičiūtė, 3b
Dovydas Vidžiūnas, 4c
Mantas Vėjelis, 1a
Vaiva Ragaišytė, 3b
Laura Samulionytė, 3b
Martyna Burbulytė, 4c
Adelė Vaitiekūnaitė, 2c
Gabrielė Gokaitė, 4c
Aurelija Padvariškienė
30-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiada rajono etapas Dovydas Vidžiūnas, 4c Lukas Naktinis, 4c Mantas Vėjelis, 1a Aurelija Padvariškienė
9-12 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada rajono etapas Vilmantė Ašakaitė, 1a Ernestas Ranonis
9-12 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada rajono etapas Domantas Stakionis, 3a Martynas Vidugiris, 3a Evaldas Prunskus, 1a
Dovydas Sribikė, 3b
Rima Mikalajūnienė
Lietuvos mokinių informatikos olimpiada Martynas Vidugiris, 3a Rima Mikalajūnienė
Lietuvos mokinių informatikos olimpiada Paulius Alekna, 2c Ernestas Ranonis
27-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados 10- 12 klasėms rajono etapas Gabija Darčkutė, 2c Eglė Kučinskaitė, 2b Virginija Kalninienė
27-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados 10- 12 klasėms rajono etapas Dovydas Vidžiūnas, 4c Ernesta Sribikytė, 3b Ieva Petronytė, 2a
Karolis Parčiauskas, 3c
Audronė Garšvaitė
Biržų rajono 9 kl. mokinių istorijos olimpiada Matas Šamšonas, 1a Mantas Vėjelis, 1a Karolis Burčikas, 1c Virginija Kalninienė
Lietuvos istorijos žinovas (nacionalinis konkursas 2018) Dovydas Vidžiūnas, 4c Audronė Garšvaitė
Regiono meninio skaitymo konkursas Salvijus Lansbergas, 2b Virginija Kalvanaitė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada šalies etapas Martyna Gražinytė, 2c Daiva Sribikienė
47-as tarptautinis epistolinio rašinio konkursas Nikas Balčiūnas, 1b Virginija Kalvanaitė
50-asis jaunųjų filologų konkursas Goda  Aukštikalnytė, 4c Orinta Janulionytė, 3d Virginija Kalvanaitė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 9-10 klasių mokiniams rajono etapas Martyna Gražinytė, 2c Areta Sereikaitė, 2a Daiva Sribikienė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 11-12  klasių mokiniams rajono etapas Lukas Naktinis, 4c Gintarė Misiūnaitė, 4b Ernesta Sribikytė, 3b Virginija Kalvanaitė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas Samuelis Petrovič, 1b Asta Norgėlienė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas Salvijus Lansbergas, 2b Virginija Kalvanaitė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas Dovydas Vidžiūnas, 4c Daiva Sribikienė
67-oji lietuvos mokinių matematikos olimpiada 9-10 klasėms Deividas Šlikas, 2c Viktorija Krivičiūtė, 2a Ieva Petronytė, 2a Rasa Virinienė
67-oji lietuvos mokinių matematikos olimpiada 9-10 klasėms Matas Šamšonas, 1a Evaldas Prunskus, 1a
Mantas Vėjelis, 1a
Lina Račkauskienė
67-oji lietuvos mokinių matematikos olimpiada 11-12 klasėms rajono etapas Dovydas Vidžiūnas, 4c Salvijus Ulevičius, 4a
Lukas Naktinis, 4c
Mantvydas Likas, 4a
Gintarė Misiūnaitė, 4b
Rasa Virinienė
67-oji lietuvos mokinių matematikos olimpiada 11-12 klasėms rajono etapas Karolis Parčiauskas, 3c Ernesta Sribikytė, 3b  Dominykas Titaitis, 3c Virginija Lukštienė
Biržų rajono 9 klasių mokinių užsienio kalbos (rusų) olimpiada rajono etapas Aistė Drevinskaitė, 1b Jadvyga Džiugienė
25-osios Lietuvos mokinių užsienio kalbos (rusų) olimpiada 10-11 klasėms rajono etapas Martyna Gražinytė, 2c Gabija Darčkutė, 2c Jadvyga Džiugienė

Dailės olimpiados laimėjimas

Birželio 1 d. Vilniaus rotušėje atidaryta XXII Lietuvos mokinių dailės olimpiados laimėtojų darbų paroda „Mano namai“. Šioje parodoje eksponuojami ir Biržų ,,Saulės“ gimnazijos mokinės Dovilės Ajauskaitės darbai, respublikinėje dailės olimpiadoje laimėję III-ą vietą.

Nuskambėjus fanfaroms, prasidėjo šventė. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokinė Lukrecija Griciūtė renginio dalyviams ir svečiams dovanojo muzikinį sveikinimą. Daug šiltų, nuoširdžių žodžių renginio dalyviams nepagailėjo Vilniaus rotušės valdytojas Jonas Jonynas, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotoja Irena  Degutienė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Gitana Viganauskienė.

XXII Lietuvos mokinių dailės olimpiados vertinimo komisijos narės: Virginija Armanavičienė – Vilkaviškio rajono Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro dailės mokytoja ekspertė, Lietuvos dailės ugdytojų draugijos narė, ir Vilniaus dailės akademijos Grafikos katedros vedėja doc. Marija Marcelionytė-Paliukė, pasidalijo savo šviesiais prisiminimais apie balandžio 21–22 d. Alytuje, šv. Benedikto gimnazijoje vykusią Lietuvos mokinių dailės olimpiadą.

Su saldžiomis dovanomis į renginį  atvyko ir UAB „Šokolado meistrai“ , UAB „Office day“ dovanojo mokiniams piešimo reikmenis. Olimpiados laimėtojai bei juos parengę mokytojai apdovanoti Vilniaus rotušės padėkos raštais. Renginį vainikavo Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos absolvento Dariaus Burinsko , daugelio Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureato  pasirodymas. Dariaus kūrinių atlikimas susilaukė publikos ovacijų, teko atlikti papildomą kūrinį bisui.

Parodą galima apžiūrėti Vilniaus rotušėje iki birželio 30 d. Rugpjūčio pabaigoje ji pervežama į Kauną.

Parodos globėja: Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.

Parodos rėmėjai: UAB „Šokolado Meistrai“, UAB „Rūta“, UAB „Office day“.

Partneriai: Vilniaus rotušė, Valstybinis jaunimo teatras.

Dovilę sveikino sesuo ir mažoji krikšto dukra Goda.

1 32

„Saulės“ gimnazistų laimėjimai Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje

Balandžio 22-23 dienomis Klaipėdos Baltijos gimnazijoje vyko 26-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados trečiasis finalinis turas. Joje dalyvavo 73 mokiniai, antrojo (rajono) turo nugalėtojai  iš visų Lietuvos miestų ir rajonų.  Biržams atstovavo „Saulės“ gimnazijos 2 klasės mokinys Dovydas Vidžiūnas (istorijos mokytoja Audronė Garšvaitė). Pirmą dieną visi olimpiados dalyviai atliko testą, pagal kurio rezultatus buvo atrinkti 20 superfinalo dalyvių. Daugiausiai testo  taškų surinko ir pirmo etapo užduotį laimėjo Dovydas Vidžiūnas. Superfinalo dalyviai rašė esė tema „Mažosios Lietuvos reikšmė Didžiajai Lietuvai“. Galutinius olimpiados rezultatus ir lėmė esė  rezultatai. Didžiausią balų suma buvo įvertinta ir olimpiadą laimėjo Vilniaus licėjaus III klasės mokinė Vilma Vaskelaitė. Dovydas Vidžiūnas pagal surinktus taškus liko 7. Jis už geriausiai atliktą testą buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu.

Dovydas

Audronė Garšvaitė, istorijos mokytoja metodininkė

 

2015 – 2016 m. m. rajono olimpiadų prizininkai

Dalykas Mokinio vardas, pavardė Klasė Vieta Mokytojo vardas, pavardė
Informatika Ignas Kaveckas 4e 1 Ernestas Ranonis
Jonas Daugis 4c 2
Domantas Dilys 3b 3 Rima Mikalajūnienė
I.T. Ugnius Jakubelskas 4a 1
Goda Andrijaitytė 4f 2
Monika Marazaitė 3a 1
Rūta Plepytė 3b 2
Kotryna Kevevari 3b 3
Matematika Jonas Daugis 4c 1 Rasa Virinienė
Mantas Braždžionis 4a 2
Aras Pliekaitis 4f 3
Gvidas Klyvis 4d 3
Donatas Krivičius 3b 1 Lina Rakauskienė
Monika Bruniūtė 3c 2
Domantas Dilys 3b 3
Aivaras Šulnius 3c 3
Milda Variakojytė 2b 1 Rasa Virinienė
Salvijus Ulevičius 2a 2
Lukas Naktinis 2c 3
Dominykas Titaitis 1c 1 Virginija Lukštienė
Karolis Parčiauskas 1c 2
Ernesta Sribikytė 1b 3
Chemija Gvidas Klyvis 4d 1 Laimutė Marinskienė
Mingailė Seibutytė 4d 2
Aras Pliekaitis 4f 3
Viktorija Rinkevičiūtė 3b 1
Rūta Plepytė 3b 2
Domantė Greviškytė 3d 3
Milda Variakojytė 2b 1
Karolis Klusas 2b 2
Dovydas Vidžiūnas 2c 3
Ernesta Sribikytė 1b 1
Lukas Saračinskas 1c 2
Karolina Žukaitė 1b 3

Fizika

Mantas Braždžionis 4a 1 Astra Korsakienė

Ignas Jablonskas4e2Jonas Daugis4c2Martynas Brazauskas4f3Donatas Krivičius3b1Aivaras Šulnius3c2Matas Štrėmas3f2Domantas Dilys3b3Salvijus Ulevičius2a1Lukas Naktinis2c2

Dainius Korsakas

Dovydas Vidžiūnas2c2Mantvydas Likas2a3 Titas Klepeckas1b1Ieva Baronaitė1b2Dovydas Sribikė1b3Karolis Parčiauskas1c3Dainius KorsakasAnglų k. olimpiadaMatas Štrėmas3f1Rita KazilionienėDomantas Dilys3b2Kotryna Kevevari3b3Nikolas Kucenka3b3Gražina PodinskienėAnglų k. konkursasGoda Aukštikalnytė2c1Gražina PodinskienėKornelija Šataitė2c1Eglė Kutraitė1b3Dainius SimėnasBiologijaMartynas Čiuplinskas4a1Audronė UlevičienėRimvydas Rešimavičius4a2Aras Pliekaitis3f Daiva JakubėnienėRimvydas Rešimavičius3a3Audronė UlevičienėDonatas Krivičius3b1Aivaras Šulnius3c1Rūta Plepytė3b2Domantė Greviškytė3d3Lukas Naktinis2c1Karolis Klusas2b2Tadas Koplūnas2a2Salvijus Ulevičius2a3Ernesta Sribikytė1b1Vaiva Ragaišytė1b2IstorijaDonatas Krivičius3b1Marija JonėnaitėEdgaras Janulis3b2Aivaras Šulnius3c3Virginija KalninienėDovydas Vidžiūnas2c1Audronė GaršvaitėGiedrė Didzinskaitė2c3GeografijaŠarūnas Kubilius4d1Aurelija PadvariškienėDarius Tamulėnas4a2Linas Lapeikis4d3Donatas Krivičius3b1Aivaras Šulnius3c1Viktorija Rinkevičiūtė3b1Greta Kunickaitė3b2Dovydas Vidžiūnas2c1Lukas Naktinis2c2Gabrielė Gokaitė2c3Ieva Baronaitė1b1Ernesta Sribikytė1b1Lukas Saračinskas1c2Rugilė Imbrasaitė1c3Milita Ratkevičiūtė1c3

Dailė

Dovilė Ajauskaitė3b1Daiva ZalogienėJustina Klezytė4b2Martyna Griciūnaitė3b3Karolina Šimkūnaitė4b1Aina Vaičiulėnaitė3a3Reda Rulinskaitė2a1Eglė Margarita Vadoklytė2c2Ieva Paužolytė2c3Elma Zemlickaitė2a2Debora Makrickaitė1b2Ieva Baronaitė1b3Danielė Virinaitė1a3

 

Rusų k. Ernestas Lukovnikovas 3d 1 Jadvyga Džiugienė
Lukas Naktinis 2c 2
Dovydas Vidžiūnas 2c 3
Ema Juknaitė 1b 2
Lietuvių k. Rūta Plepytė 3b 1 Daiva Sribikienė
Rimvydas Rešimavičius 4a 2 Virginija Kalvanaitė
Mingailė Seibutytė 4d 3
Gintarė Misiūnaitė 2b 1
Kornelija Šataitė 2c 2
Laura Rudytė 2a 3
Meninis skaitymas Ugnius Jakubelskas 4a 1 Daiva Sribikienė
Dovydas Vidžiūnas 2c 2
Technologijos Vaiva Ragaišytė 1b 1 Jūratė Pranciliauskienė
Amanda Kasilevičiūtė 3a 3

Daugkartiniai rajono olimpiadų prizininkai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Vietų skaičius
1 Dovydas Vidžiūnas 2c 6
2 Aivaras Šulnius 3c 5
3 Donatas Krivičius 3b 5
4 Lukas Naktinis 2c 5
5 Domantas Dilys 3b 4
6 Rūta Plepytė 3b 4
7 Ernesta Sribikytė 1b 4
8 Jonas Daugis 4c 3
9 Salvijus Ulevičius 2a 3
10 Ieva Baronaitė 1b 3
11 Aras Pliekaitis 4f 2
12 Gvidas Klyvis 4d 2
13 Mingailė Seibutytė 4d 2
14 Mantas Braždžionis 4a 2
15 Rimvydas Rešimavičius 4a 2
16 Ugnius Jakubelskas 4a 2
17 Matas Štrėmas 3f 2
18 Domantė Greviškytė 3d 2
19 Kotryna Kevevari 3b 2
20 Viktorija Rinkevičiūtė 3b 2
21 Kornelija Šataitė 2c 2
22 Karolis Parčiauskas 1c 2
23 Lukas Saračinskas 1c 2
24 Vaiva Ragaišytė 1b 2

 

2014 – 2015 m. m. rajono olimpiadų prizininkai

Dalykas Mokinio vardas, pavardė Klasė Vieta Mokytojo vardas, pavardė
Chemija Martynas Čiuplinskas 3a 1 Laimutė Marinskienė
Jonas Daugis 3c 2
Ugnius Jakubelskas 3a 3
Viktorija Rinkevičiūtė 2b 1
Donatas Krivičius 2b 2
Martyna Griciūnaitė 2b 3
Salvijus Ulevičius 1a 1
Lukas Naktinis 1c 2
Erika Bistrickaitė 1c 3
Fizika Sonata Ratkevičiūtė 4d 2 Astra Korsakienė
Arnas Stapulionis 4b 3
Jonas Daugis 3c 1
Darius Tamulėnas 3a 2
Ignas Jablonskas 3e 2
Jundilė Bridžiūtė 3c 3
Donatas Krivičius 2b 1
Domantas Dilys 2b 2
Viktorija Rinkevičiūtė 2b 2
Rokas Petkevičius 2b 3
Salvijus Ulevičius 1a 1
Lukas Naktinis 1c 2
Tadas Koplūnas 1a 3
Anglų k. olimpiada Aras Pliekaitis 3f 1 Gražina Podinskienė
Martynas Čiuplinskas 3a 2
Jonas Daugis 3c 3
Informatika Edvinas Balčiūnas 3b 1 Ernestas Ranonis
Arnoldas Aukštikalnis 4a   Rima Mikalajūnienė
Karolina Lenzbergaitė 4d 2
Domantas Dilys 2b 2
Biologija Aras Pliekaitis 3f 1 Daiva Jakubėnienė
Martynas Čiuplinskas 3a 2 Audronė Ulevičienė
Rimvydas Rešimavičius 3a 3
Aivaras Šulnius 2c 1 Daiva Jakubėnienė
Dovilė Ajauskaitė 2b 2 Audronė Ulevičienė
Donatas Krivičius 2b 3
Rūta Plepytė 2b 3
Lukas Naktinis 1c 1
Goda Aukštikalnutė 1c 2
Mantvydas Likas 1a 3
Matematika Mantas Braždžionis 3a 1 Rasa Virinienė
Jonas Daugis 3c 1
Aras Pliekaitis 3f 2
Jundilė Bridžiūtė 3c 3
Donatas Krivičius 2b 1 Lina Račkauskienė
Domantas Dilys 2b 2
Martyna Griciūnaitė 2b 2
Monika Bruniūtė 2c 3
Salvijus Ulevičius 1a 2 Rasa Virinienė
Lukas Naktinis 1c 3
Istorija Eitvydas Bukauskas 3e 3 Audronė Garšvaitė
Dovydas Vidžiūnas 1c 1
Aivaras Šulnius 2c 3 Virginija Kalninienė
Geografija Vesta Šepetytė 4d 2 Reda Garliauskienė
Mindaugas Kancleris 4e 3
Darius Tamulėnas 3a 1
Linas Lapeikis 3d 2
Aivaras Šulnius 2c 1
Donatas Krivičius 2b 2
Greta Kunickaitė 2b 3
Lukas Naktinis 1c 1

Dailė

Vyginta Sribikytė 4b 1 Daiva Zalogienė
Karolina Šimkūnaitė 3 2
Akvilė Šlėgerytė 4b 3
Justina Klezytė 3b 2
Dovilė Ajauskaitė 2b 1
Martyna Griciūnaitė 2b 1
Viktorija Rinkevičiūtė 2b 2
Monika Linkaitė 2a 3
Ieva Paužolytė 1c 2
Eglė Margarita Vadoklytė 1c 2
Anglų k. konkursas Domantas Andrijauskas 1b 1 Vida Samulionytė
Lukas Naktinis 1c 2 Dainius Simėnas
Kotryna Kevevari 2b 1 Vida Samulionytė
Kristina Mikoliūnaitė 2a 3
Rusų k. Danas Berlinskas 2b 3 Jadvyga Džiugienė
Ernestas Gasiūnas 3f 3
Lietuvių k. Domantas Dilys 2b 1 Daiva Sribikienė
Rūta Plepytė 2b 2
Indra Samokaitytė 4a 1 Virginija Kalvanaitė
Akvilė Šlėgerytė 4b 2
Meninis skaitymas Greta Aukštuolytė 4b 2 Virginija Kalvanaitė
Dovydas Vidžiūnas 4b 3 Daiva Sribikienė
Ugnius Jakubelskas 3a 3
Goda Kutraitė 4b 3

 Daugkartiniai 2014-2015 m.m. rajono olimpiadų prizininkai

Vardas, pavardė Klasė Vietų skaičius
Lukas Naktinis 1c 6
Donatas Krivičius 2b 5
Domantas Dilys 2b 4
Jonas Daugis 3c 4
Aras Pliekaitis 3f 3
Martyna Griciūnaitė 2b 3
Martynas Čiuplinskas 3a 3
Salvijus Ulevičius 1a 3
Viktorija Rinkevičiūtė 2b 3
Aivaras Šulnius 2c 3
Akvilė Šlėgerytė 4b 2
Darius Tamulėnas 3a 2
Dovilė Ajauskaitė 2b 2
Jundilė Bridžiūtė 3c 2
Rūta Plepytė 2b 2
Ugnius Jakubelskas 3a 2

Daugkartiniai 2013-2014 m.m. rajono olimpiadų prizininkai

Donatas Krivičius 1b 5
Viktorija Rinkevičiūtė 1b 4
Domantas Dilys 1b 3
Rūta Plepytė 1b 3
Mantas Brazdžionis 2a 3
Agnė Baronaitė 4d 3
Dovilė Ajauskaitė 1b 2
Martynas Čiuplinskas 2a 2
Vyginta Sribikytė 2b 2
Deimantas Makrickas 4a 2
Sonata Kvedaravičiūtė 4b 2
Vygantas Bėliakas 4e 2

2013 – 2014 m. m. rajono olimpiadų prizininkai

Dalykas Mokinio vardas, pavardė Klasė Vieta Mokytojo vardas, pavardė
Chemija Agnė Baronaitė 4d 1 Laimutė Marinskienė
Viktorija Lisytė 3b 3
Mantas Brazdžionis 2a 1
Ugnius Jakubelskas 2a 3
Donatas Krivičius 1b 1
Rūta Plepytė 1b 2
Viktorija Rinkevičiūtė 1b 3
Fizika Sonata Kvedaravičiūtė 4b 1 Astra Korsakienė

Vygantas Bėliakas4e2Evaldas Dološickij4c2Arvydas Tamulėnas4c3Deimantas Makrickas4a3Darius Kairys3d3Mantas Braždžionis2a1Dovydas Jurkonis2a3Donatas Krivičius1b1Domantas Dilys1b2Viktorija Rinkevičiūtė1b3Informacinės technologijosKajus Kevevari3b1Ernestas RanonisEdvinas Balčiūnas2b3Karolina Lenzbergaitė3d2Rima MikalajūnienėDonatas Skuja3b3Domantas Dilys1b2

2012 – 2013 m. m. rajono olimpiadų prizininkai

Dalykas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Chemija
Ignas Petrauskas
4e
1
Laimutė Marinskienė
 
Karolis Varžinskas
4b
2
Agnė Baronaitė
2d
2
Vygantas Bėliakas
3e
3
Viktorija Lisytė
2b
2
Indra Samokaitytė
2a
3
Dovydas Jurkonis
1a
1
Ugnius Jakubelskas
1a
3
Informacinės technologijos
Ginratė Zakrytė
4b
1
Rima Mikalajūnienė
Karolis Varžinskas
4b
2
Žaneta Katkūnaitė
4c
3
Deimantas Makrickas
3a
3
Ernestas Ranonis
Matematika
Mindaugas Bistrickas
4b
2
Lina Račkauskienė
Gintarė Zakrytė
4b
3
Deimantas Makrickas
3a
1
Genadijus Kaštalianovas
Gustas Valašinas
3d
2
Deimantė Ratkevičiūtė
3b
3
Vygantas Bėliakas
3e
3
Audrius Vegys
2b
1
Danguolė Zalionkienė
Vyginta Sribikytė
2b
3
Martynas Čiuplinskas
1a
1
Rasa Virinienė
Dovydas Jurkonis
1a
2
Martynas Brazdžionis
1a
3

2011 – 2012 m. m. rajono olimpiadų prizininkai

Dalykas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojo vardas, pavardė

Chemija
Greta Slapinskaitė
4a
1
Laimutė Marinskienė
Eglė Tamulėnaitė
4a
2
Vidmantas Dovydėnas
4a
3
Karolis Varžinskas
3b
1
Ignas Petrauskas
3e
2
Karolis Petkevičius
3e
3
Agnė Baronaitė
2d
2
Edvinas Marinskas
2b
3
Edmundas Povilavičius
2d
3
Fizika
Audrius Zalionka
4a
2
Astra Korsakienė
 
Greta Slapinskaitė
4a
3
Tautvydas Gilys
3b
2
Evaldas Krisiukėnas
3b
3
Arvydas Tamulėnas
2c
1
Giedrius Gatavyna
2b
2
Dainius Korsakas
Evaldas Dološickij
2c
3
Astra Korsakienė
Akvilė Šlėgerytė
1b
1
Justinas Skuja
1b
2
Radvilė Klepeckaitė
1b
3
Darius Kairys
1d
3
Biologija
Jūratė Gasiūnaitė
4d
1
Audronė Ulevičienė
Karolis Varžinskas
3b
1
Ignas Petrauskas
3
3
Agnė Baronaitė
2d
2
Informacinės technologijos
Edmundas Tauteris
4c
1
Rima Mikalajūnienė
Ginratė Zakrytė
3b
2
Modesta Pakalnytė
3e
3
Irena Jurevičiūtė
Justina Žiūkaitė
1d
1
Rima Mikalajūnienė
Karolina Lenzbergaitė
1d
2
Ieva Murelytė
2c
3
Irena Jurevičiūtė
Eimantas Likas
4b
1
Rima Mikalajūnienė
Evaldas Morkvėnas
4a
2
Matematika
Vaida Maksimavičiūtė
4a
1
Rasa Virinienė
Greta Slapinskaitė
4a
2
Audrius Zalionka
4a
3
Gintarė Zakrytė
3b
2
Lina Račkauskienė
Modesta Pakalnytė
3e
3
Deimantė Ratkevičiūtė
2b
1
Genadijus Kaštalianovas
Deimantas Makrickas
1a
2
Audrius Vegys
1b
3
Danguolė Zalionkienė
Istorija
Dainius Jokymaitis
4e
2
Virginija Kalninienė
Martynas Viederis
2d
2
Danutė Balčiūnienė
Geografija
Gediminas Gasiūnas
4a
2
Reda Garliauskienė
Ugnė Mikalajūnaitė
4a
3
Laura Tuomaitė
1b
3
Dailė
Greta Kaulinytė
4c
1
Daiva Zalogienė
Laura Mulokaitė
3d
3
Akvilė Šlėgerytė
1b
1
Simona Unglininkaitė
2b
3
Technologijos
Liveta Slapinskaitė
2b
2
Jūratė Pranciliauskienė
Rusų k.
Rolandas Janonis
3e
2
Jadvyga Džiugienė
Modesta Pakalnytė
3e
3
Agnė Baronaitė
2d
2
Monika Kubiliūtė
2a
3
Lietuvių k.
Eglė Tamulėnaitė
4c
2
Daiva Sribikienė
Evaldas Krisiukėnas
3b
3
Karolis Petkevičius
3e
3
Vlada Balbierienė
Sonata Kvedaravičiūtė
2b
1
Virginija Kalvanaitė
Jaunųjų filologų konkursas
Gabrielė Mileikaitė
4d
1
Daiva Sribikienė
Ugnė Mikalajūnaitė
4a
2
Meninis skaitymas
Karolis Cikockas
4a
1
Virginija Kalvanaitė
Karolis Varžinskas
3b
2
Eglė Karpavičiūtė
4a
3
Daiva Sribikienė

Daugiau rasite čia: Olimpiadu prizininkai 2012

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas