Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

„Mums patinka žemėlapiai“

Lietuvos vaikai myli savo gimtą šalį ir visą pasaulį. Jie neabejingi pasaulio likimui ir ekologinėms problemoms. Tuo galima įsitikinti peržiūrėjus Lietuvos kartografų draugijos organizuoto Vaikų žemėlapių konkurso dalyvių darbus, kuriame dalyvavo dvidešimt aštuoni I – ų klasių Biržų ,,Saulės“ gimnazijos mokiniai (Konkursas vaikams iki 15 metų.)

Lietuvos kartografų draugija jau ne pirmus metus Lietuvoje rengia vaikų žemėlapių konkursą, kuris yra analogiško pasaulinio konkurso dalis. Šiemet konkursui buvo pateikta daugiau kaip 1200 įvairia technika atliktų darbų.

Visiems laimėtojams birželio 1 d. Vilniuje, Kairėnuose, VU botanikos sode vykusiame vaikų žemėlapių parodos atidaryme įteikti šaunūs portalo lrytas.lt ir konkurso draugų „Taurų parkas“ įsteigti prizai.

Prizų atsiimti vyko ir 1c kl. mokinė Deimantė Lazdinauskaitė. Jos sukurtas darbas ,,Žvaigždžių žemėlapis“ buvo pripažintas tarp geriausių.

Vaikai gavo kvietimus dviem (sau ir savo draugui) pramogauti ir patirti nepamirštamus nuotykius Taurų parke laipiojant medžiais. Paroda atidaryta su dainomis ir vaišėmis. Konkurso dalyviams koncertavo grupė „Mariel Sings“.

Konkurso pažymėjimus gavo 21 mokinys (už konkursui nusiųstus darbus), padėkas su kvietimu į parodą – 6 mokiniai ( Meda Gedgaudaitė 1a kl., Izabelė Juškaitė 1a kl., Amanda Kučinskaitė 1c kl., Kornelija Petraitytė 1b kl., Viktorija Popovaitė 1a kl., Meda Vėžytė 1a kl.)

Vaikų kurtus žemėlapius visi norintys galės pamatyti visą birželio mėnesį veiksiančioje parodoje Vilniuje, Kairėnuose, VU botanikos sode.

Biržų „Saulės“ gimnazijos dailės mokytoja metodininkė

1 2 3 4

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas