Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Europos dienai paminėti

Biržų „Saulės“ gimnazija antrus metus dalyvauja Europos parlamento Informacijos biuro Lietuvoje organizuotame projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ . Mokyklos mokytojai vedė pamokas apie Europos Sąjungą, jos struktūras, veikimo principus, eurą.
Gegužės 9 d. gimnazijoje vyko protų mūšis „Mes – europiečiai“, organizuotas projekto jaunųjų ambasadorių komandos bei mokytojų Audronės Garšvaitės ir Virginijos Kalninienės.
Renginyje dalyvavo 100 dalyvių iš „Saulės“ gimnazijos, „Aušros“, Papilio ir Pačeriaukštės pagrindinių mokyklų. Konkursui buvo sudarytos mišrios komandos iš įvairių mokyklų atstovų. Dalyviams teko atsakinėti į keturių turų klausimus, kur buvo patikrintos jų žinios apie Europos istoriją, geografiją, kultūrą, Europos Sąjungos institucijas, pinigus, vertybes bei žmogaus teises. Geriausiai pasirodė komanda „Mandariniukai“
Proto mūšyje dalyvavusių mokyklų atstovai buvo apdovanoti „Saulės“ gimnazijos padėkos raštais . Dalyviai pavaišinti sodo „Mūsų gojus“ obuoliais, o laimėjusios komandos nariai atminimo dovanėlėmis.

Viktorija Krivičiūtė ir Martyna Bruniūtė

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas