Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Etnokultūros olimpiada

Šiemet pirmą kartą surengta etnokultūros olimpiada. Dar gruodžio viduryje mokiniai rungėsi rajoniniame etape. Jie ne tik turėjo atsakyti į testo klausimus apie kalendorines šventes ir jų tradicijas, bet ir pademonstruoti savo sugebėjimus praktinėje veikloje.
4c klasės mokinys Karolis Parčiauskas puikiai įveikė testo užduotis, pademonstravo ir puikius tradicinio dainavimo bei grojimo ragais gebėjimus. Puikios Karolio žinios suteikė jam galimybę dalyvauti regioniniame etnokultūros olimpiados etape.
Kad laimėjimas rajoniniame olimpiados etape nebuvo atsitiktinumas, Karolis įrodė sausio 25 dieną Anykščiuose vykusiame regioniniame ture. Jame dalyvavo mokiniai iš Anykščių, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, Švenčionių, Utenos rajonų. Teko nemažai perskaityti ir pasidomėti tradicine kultūra, taigi, testas buvo nesunkiai įveiktas.
Karolio muzikavimas taip pat nepaliko abejingų, o laukiant rezultatų vaikinų dainavimas pripildė visas Anykščių kultūros centro erdves. Puikiai atlikęs visas užduotis Karolis laimėjo I vietą ir iškovojo teisę dalyvauti respublikiniame etnokultūros olimpiados ture.
Tikimės, kad sėkmė Karolį lydės ir ten.

Nijolė Kaulinienė, muzikos mokytoja metodininkė.

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas