Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Teodoro Grotuso eksperimentų konkursas

Gimnazistų sėkmė respublikiniame Teodoro Grotuso eksperimentų konkurse 

Biržų „Saulės“ gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo respublikiniame Teodoro Grotuso eksperimentų konkurse, kuris vyko lapkričio 8 dieną Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje. Šio konkurso pagrindinis tikslas – atliekant eksperimentus ir tiriant aplinką, skatinti mokinių susidomėjimą moksline veikla, parodyti mokslo ir technologijų duodamą naudą. Mokyklų komandos varžosi gamtos mokslų – fizikos, chemijos, biologijos – sekcijose.

Gimnazistai Augustinas Buta ir Tautvydas Gilys geriausiai atliko fizikos eksperimentą ir užėmė pirmąją vietą. Be to, šie mokiniai  už originaliausiai  atliktą eksperimentą buvo apdovanoti specialiu Lietuvos Respublikos Seimo nario Valerijaus Simulik prizu. Puikiai sekėsi ir jaunųjų chemikų – Mindaugo Bistricko ir Karolis Varžinsko – komandai, iškovojusiai pirmąją vietą. Dar viena nominacija – geriausiai pasirodžiusiai ne Šiaulių miesto komanda ir metinė žurnalo „Mokslas ir gyvenimas“ prenumerata taip pat iškeliavo į Biržų „Saulės“ gimnaziją. Biologijos sekcijoje gimnazijos komanda nedalyvavo.

Sėkmingai pasiruošti eksperimentų konkursui gimnazistams padėjo fizikos mokytoja Astra Korsakienė ir chemijos mokytoja Laimutė Marinskienė.

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas