Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Adventiniai pašnekesiai

Adventas – ypatingas ramybės, susikaupimo, dvasios ir kūno apsivalymo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Šio laikotarpio metu krikščionys skiria daugiau laiko ramybei, vidiniams apmąstymams, nes tik ramybėje ir apmąstymuose gali išgirsti savo širdies balsą, juo labiau – Dievo balsą.
Priešpaskutinę Advento savaitę gimnazijoje lankėsi Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Algis Nevierauskas. Į jaukų susitikimą susirinko mokytojai, norintys pabendrauti su svečiu. Klebonas susirinkusiems kalbėjo apie atleidimą. Norint surasti dvasios ramybę svarbu atleisti visiems, iš kurių esi patyręs nuoskaudų. Kaip pagalbą pasiūlė kalbėti atleidimo maldą, pasidalino savo patirtimi bei išgyvenimais ir atsakė į mokytojams iškilusius klausimus.
Klebonas bendravo ne tik su gimnazijos mokytojais, bet ir su tikybą lankančiais mokiniais. Mokinius taip pat kvietė sustoti, susimąstyti ir susitaikyti su aplinkiniais ir Dievu, kad įvertintų patį Kalėdų stebuklą, nes tik Kalėdų šviesoje krikščionio gyvenimas įgyja prasmę.
Tikybos mokytoja D. Anskinienė

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas