Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.

Spalio 12 d. penktą ir šeštą pamokas gimnazijoje vedė ne įprasti mokytojai, bet gimnazijos svečiai – projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.“ dalyviai Simona Burbaitė ir Rimvydas Širvinskas. Projekto sumanytojas žurnalistas „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas. Projekto misija su mokiniais kalbėti apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.
Simona ir Rimvydas 2 valandas bendravo su gimnazistais, pasakojo savo nesėkmių ir sėkmių istorijas, ragino niekada nenuleisti rankų siekiant užsibrėžto tikslo, nebijoti ieškoti savo vietos gyvenime, nebijoti klysti. Klaidos užgrūdina ir sudaro sąlygas tobulėti. „Mūsų vizito tikslas įkvėpti“ sakė svečiai.
Po renginio gimnazistai neskubėjo skirstytis, diskutavo jiems rūpimais klausimais, fotografavosi… Juk ne kiekvieną dieną gali nusifotografuoti su Simona ar Rimvydu, tuo labiau su abiem kartu.

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas