Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Mes – europiečiai

Biržų „Saulės“ gimnazija dalyvauja Europos parlamento Informacijos biuro Lietuvoje organizuotame projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Gimnazijos mokytojai vedė pamokas apie Europos Sąjungą, jos struktūras, veikimo principus, eurą…
Gegužės 10 d. gimnazijoje vyko protmūšis „Mes – europiečiai“, organizuotas projekto jaunųjų ambasadorių komandos bei mokytojų Audronės Garšvaitės ir Virginijos Kalninienės. Renginyje dalyvavo net 84 dalyviai iš „Saulės“ gimnazijos, „Aušros“, „Kaštonų“, „Atžalyno“, Papilio ir Pačeriaukštės pagrindinių mokyklų. Konkursui buvo sudarytos mišrios komandos iš įvairių mokyklų atstovų. Dalyviams teko atsakinėti į keturių turų klausimus, kur buvo patikrintos jų žinios apie Europos istoriją, geografiją, kultūrą, Europos Sąjungos institucijas, pinigus, vertybes bei žmogaus teises. Geriausiai pasirodė komanda „66“.
Visi dalyviai gavo atminimo dovanėles, o nugalėtojai dar ir pagyrimo raštus bei saldžias dovanas, kuriomis konkursą parėmė įmonė „Biuro ekspertai“ ir ūkininkai Jurgita ir Dainius Krivičiai.

Ernesta Sribikytė 3b klasės mokinė

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas