Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių smiginio varžybų II-os vietos laimėtoja Biržų „Saulės“ gimnazijos vaikinų komanda

2018m. kovos 23d. vykome į Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnaziją, kur vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės klasikinio smiginio varžybos. Biržų „Saulės“ gimnazijos komandos dalyviai: Domantas Dzimidas, 2c kl. ir Samuelis Petrovič, 1b kl..
Iš visos Lietuvos suvažiavo 34 vaikinų komandos. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 8 pogrupius, buvo žaidžiamas „Žaidimas 501“ su dviguba pabaiga. Pogrupių susitikimuose rungtyniavome rato sistema iki 2 pergalių (legų).
Savo pogrupyje rungėmės su Kelmės specialiosios mokyklos, Panevėžio Juozo Balčikonio ir Trakų r. Lentvario“ Versmės“ gimnazijų komandomis. Po atkaklios kovos trys komandos surinkome po vienodą taškų sumą. Tada iš kiekvienos komandos pirmu numeriu įrašytiems dalyviams teko tarpusavyje sužaisti po papildomą legą , Domantui Dzimidui pavyko šiame pogrupyje iškovoti pirmąją vietą ir taip pakliuvome į 16-tuką.
Toliau teko rungtis su Gargždų “Vaivorykštės“ gimnazijos komanda ir rezultatu 2:1 pakliuvome į 8-tuką. Ten susitikome su Kauno Maironio universitetine gimnazija ir vėl fortūna mums nusišypsojo, įveikę juos rezultatu 2:1 patekome į pusfinalius.
Pusfinalyje jau žaidėme iš trijų laimėtų legų ir susirungėme su praeitų metų čempionais Žiežmarių gimnazija, Domantui sėkmingai užbaigiant legus, rezultatu 3:2 patekome į finalą.
Finaluose dėl 1-2 vietos rungėmės su klubo komanda iš Elektrėnų gimnazijos, kurios jau nebepavyko įveikti ir taip tapome antros vietos laimėtojais, buvome apdovanoti medaliais, taure ir diplomais .
Komandą ruošė kūno kultūros mokytoja metodininkė L. Dzimidienė.

1 4

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas