Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Mediacijos diegimas ugdymo sistemoje prasideda Biržuose

17 priedas. Logotipas_EU veliava_funded

Biržų „Saulės“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projekte „Mediacijos diegimas ugdymo sistemoje“. Projektą koordinuoja viešoji įstaiga „Pagalbos paaugliams iniciatyva“, projekto partneriai Vilniaus kolegija, Lietuvos edukologijos universitetas, Rezeknės technologijų akademija (Latvija), Rezeknės gimnazija Nr. 1 (Latvija), Arbeit und Leben Thüringen (Vokietija). Lapkričio 29 – 30 dienomis įvyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Lietuvoje.
Susitikimo metu buvo aptarti projekto administraciniai aspektai, partnerių pareigos ir atsakomybės, taip pat vyko projekto tvarkaraščio ir su juo susijusių procesų, aptarimas, diskusija apie laukiamus rezultatus, produktus ir jų sudedamąsias dalis.
Pagrindinis projekto tikslas sukurti mediacijos specialistų rengimo švietimo įstaigoms programą ir ją išbandyti praktiškai. Programą kurs Vilniaus Kolegijos, Lietuvos edukologijos universiteto, Rezeknės technologijų akademijos komandos, o bandys ir vertins Biržų „Saulės“ ir Rezeknės gimnazijų pedagogai ir mokiniai. Mediacija plačiai taikoma Vokietijos švietimo sektoriuje. Kolegoms iš Vokietijos teks konsultantų vaidmuo.vilnius_meeting3_XI2017

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas