Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Netradicinė IT pamoka

Gruodžio 8 dieną  vyko netradicinė informacinių technologijų paskaita 1-2 klasių mokiniams. Ją vedė NFQ Verslo plėtros vadovas Tadas Četkauskas.

Jis susitikimo metu  papasakojo apie didžiules  galimybes IT sektoriuje ir šiuo metu laisvas darbo vietas. Atskleidė, kad turint tinkamų įgūdžių  „NFQ Technologis“ kompanija jau šiuo metu  galėtų įdarbinti  apie 150 naujų darbuotojų. Todėl mokytis ir išmanyti informacines technologijas  yra perspektyvu šiame  technologijų pasaulyje.

Mokiniai  buvo supažindinti, kad  norint siekti užsibrėžto tikslo, ugdyti kūrybiškumą ir kitas savybes reikia pradėti jau dabar, nelaukiant  brandos egzaminų.

Paneigtas mitas, kad programuoti gali tik vaikinai. Puikiai šį darbą išmano ir merginos. Paminėta, kad informacinių technologijų darbas nėra vien tik programavimas.  Tai ir kūrybinis  procesas. O jis nėra apibrėžtas  darbu nuo 8 iki 17 val. Jo metu galima ir sportuoti, užsiiminėti kūrybine veikla, žaisti stalo žaidimus ar kompiuteriu.

Projektas #KarjeraIT  džiugina, kad galime susitikti su informacinių technologijų specialistais, kurie iš savo patirties gali  papasakoti  dažnai negirdėtų dalykų apie IV industrinę revoliuciją, bei informacinių technologijų svarbą.

Informacinių technologijų mokytojas Ernestas Ranonis

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

KTU Panevėžys

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas