Biržų „Saulės“ gimnazija
Vytauto g. 32, Biržai LT-41140
Įstaigos kodas 190546110
Tel/faks.: 8 450 37987

birzusaule@gmail.com

Šventinę Šimtmečio pamoką  gimnazistams lapkričio 17 dieną vedė buvę gimnazistai, gimnazijos svečiai

IV d klasei šventinę pamoką vedė 2008 metais gimnaziją  baigusi Simona Nemanytė – Vaičekonė, Biržų TIC turizmo specialistė.  Ji papasakojo, kur galima įgyti tokią profesiją, ką reikia dirbti, būnant turizmo specialistu. Viešnia gimnazistus supažindino su įžymiausiomis Biržų lankytinomis vietomis, papasakojo apie keliones į užsienį, džiaugėsi galimybe pabūti mokytoja gimnazijoje.

1 (Medium) 2 (Medium)

IV b klasei pamoką vedė Rugilė Romankevičiūtė,  86 laidos abiturientė. Baigusi psichologijos studijas, dabar studijuoja A.Stulginskio universitete, agronomijos fakultete. Biržų rajone įkūrė Bėčiūnų ūkį. Tai gyvenimo pozityvumu dvelkiantis žmogus, manantis, kad tik dabar atrado savo gyvenimo kelią.

II c klasei pirmąją šimtmečio dienos pamoką vedė 1999 metais gimnaziją baigusi 75 laidos (atkurtos gimnazijos pirmosios laidos) abiturientė Eglė Vaičytė – Šulskė. 2003 metais E. Šulskė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė aktorinio meistriškumo studijas, kurį laiką dirbo televizijos ir radijo laidų vedėja, vaidino teatre ir kine. 2014 metais baigė Klaipėdos universitetą ir šiuo metu dirba „Lietuvos draudimo“ Klaipėdos skyriaus vadove. Eglė gimnazistams kalbėjo apie tai, jog labai svarbu gyvenime būti „lanksčiam“, sugebėti prisitaikyti,  neprarasti ryšio su žmonėmis, pasitikėti savimi ir tikėti kitais.

3 (Medium) 4 (Medium)

IV a klasėje šventinėje  pamokoje lankėsi Gailius Lansbergas, gimnaziją baigęs 2014 metais. Šiuo metu jis  yra VU 4 kurso archeologijos katedros studentas.  Jis pasidalino mintimis apie studijų pasirinkimą, jauno žmogaus gyvenimo kelio paieškas, skatino jaunuolius domėtis dvasinėmis vertybėmis, ne viską matuoti pinigais, o pasitikėti širdimi…

IV e klasėje svečiavosi 2014m. gimnaziją baigęs Deimantas Makrickas. Jis šiuo metu yra KTU informatikos specialybės studentas. Dalijosi mintimis apie studijas, galimybę jas baigus įsidarbinti, „nušvietė“ studentiško gyvenimo akimirkas. Kadangi pats yra aktyvus studentas – lanko VDU folkloro ansamblį „Linago“ –  dalijosi įspūdžiais iš renginių, kelionių, davė patarimus būsimiems studentams, kaip suderinti laiką, kad galėtum viską suspėti.

5 (Medium) 6 (Medium)

VI c klasėje svečiavosi Jūratė Martinonytė ir Vaida Sakalauskaitė-Bajoriūnienė – 2002m. 78 laidos gimnazistės. Jūratė pasakojo apie dėstytojavimą ir dalyvavimą mainų programose, Vaida – apie studijas ir darbą urbanistikos skyriuje Biržų savivaldybėje. Abi prisiminė akimirkas iš gimnazijos gyvenimo ir padrąsino mokinius nebijoti klysti ir ieškoti savo kelio. Taip pat pabrėžė, kad gyventi Biržuose ir grįžti į šį miestą visada malonu ir gera.

7 (Medium) 8 (Medium)

III b klasės šventinės pamokos viešnia – 2015 m. 91 laidos abiturientė, Metų gimnazistė Vyginta Sribikytė. Dabar Vyginta VDA (Vilniaus Dailės Akademijos) Interjero dizaino katedros studentė, taip pat dirba architektų įmonėje UAB ,,Vertės inovacija‘‘ interjero dizainere. Pamokos metu buvusi gimnazistė pristatė daug ką sudominusią  studijų kryptį- interjero dizainą-bei savo sukurtus projektus.

9 (Medium) 10 (Medium)

II a klasėje pamoką vedė 2012 m. laidos abiturientė Eglė Karpavičiūtė. Eglė  baigė Kultūrinių industrijų studijas VGTU. Ji pasakojo apie savo mokyklinę patirtį, tuometinius tikslus, patarė mokiniams, kas galėtų padėti renkantis studijų kryptį, supažindino su galimybėmis nemokamai keliauti. Baigusi studijas Eglė sukūrė savo verslą „Skanu nu“. Mokiniams labai patiko pamoka: „Labai įdomu klausytis žmogaus, kuris susidūrė su tokiomis pat problemomis kaip ir mes ir įžvelgti jame netolimą mūsų pačių ateitį“.

11 (Medium) 12 (Medium)

III d klasėje svečiavosi Vaidas Viederis, jis pasakojo apie tai, kad labai naudinga darbo startą pradėti Biržuose, nes čia  tai daryti pigiau ir lengviau – aplinka pažįstama. Svečias dar pasidalijo savo prisiminimais iš gyvenimo gimnazijoje prieš 10 metų.

13 (Medium) 14 (Medium)

III a klasės viešnia – 91 laidos abiturientė Laura Sprindytė. Ji Kauno kolegijos studentė. Laura prisiminė gimnazijoje praleistą laiką, kalbėjo apie profesijos pasirinkimą, pasakojo apie savo pasirinktą specialybę – radiologiją (gydymas apšvita). Rodė skaidres ir pasakojo apie aparatus, kurie naudojami gydymo įstaigose.

15 (Medium) 16 (Medium)

III c klasėje pamoką vedė 77 laidos abiturientė Asta Kurlianskienė,  gimnaziją baigusi 2001 m. Asta mokėsi VU ir baigusi mokslus  grįžo į Biržus. Dabar  dirba UAB ,,Agaras“ finansų direktore. Gimnazistams papasakojo apie savo darbą ir laisvalaikį, supažindino su įmone, jos produkcija.  Ragino nebijoti grįžti į savo gimtąjį miestą ir aktyviai įsijungti į miesto gyvenimą.

17 (Medium) 18 (Medium)

I c klasėje svečiavosi Karolina Ratkaitė,2009 m.85 laidos abiturientė. Karolina baigė anglų kalbos filologiją Vilniaus edukacijos universitete. Dabar dirba  Biržų jaunimo mokykloje anglų kalbos mokytoja ir moko Biržuose esančius savanorius, kurie yra iš įvairių pasaulio šalių, lietuvių kalbos. Viešnia prisiminė skautų veiklą gimnazijoje, skautų vertybių įtaką tolimesniam jos  gyvenimui, kalbėjo apie savo savivertės ugdymo reikšmę siekiant užsibrėžtų gyvenimo tikslų.

19 (Medium) 20 (Medium)

I a klasės viešnia –  Rasa Krisiukėnaitė, baigusi „Saulės“ gimnaziją 2013m., 89 laidos abiturientė. Rasa studijavo Vilniaus edukologijos universitete. Dabar dirba laisvąja mokytoja ir  Atviroje jaunimo erdvėje darbo su jaunimu specialiste. Viešnia pritaikydama įvairius žaidimus papasakojo mokiniams, kaip galima įveikti savo baimes ir kaip daug galima pasiekti, kai jų nebelieka.

I b klasės šventinės pamokos viešnia – Indra Drevinskaitė – Žilinskienė, žurnalistė, gidė, Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotoja. Po sėkmingos pamokos Indra socialiniuose tinkluose pasidalino savo įspūdžiais: „Istoriniame pastate gimnazijos pirmokams pamokos pravesti pakvietė mano buvusi mokytoja Astra Korsakienė. Gimnazijoje aš nesimokiau, čia ateidavau tik į šokius, kai tėvai jau leisdavo tokias pramogas. Mokytoja prašė kalbėti apie knygas ir skaitymą. Nežinau, kas gavosi, bet kalbėjau. Vaikai klausė. Ir visos pamokos išvada tokia: gyvenimiškųjų tiesų (ir netiesų) išmokstame gyvendami, o jas pasitikriname skaitydami.“

21 (Medium) 22 (Medium)

IV f klasės viešnia – Rugilė Audenienė, žurnalistė, komunikacijos specialistė, poetė. Gimnaziją baigė 2002 metais, 78 laidos abiturientė. Rugilė dalijosi prisiminimais apie gimnaziją, patarė mokiniams, kur ieškoti kūrybinio įkvėpimo.

23 (Medium) 24 (Medium)

III e klasės pirmoje pamokoje  svečiavosi Marius Šernas. Mokyklą baigė 2010  metais,  po mokyklos buvo išvykęs  padirbėti į užsienio šalį, bet mokiniams  linkėjo per daug nesižavėti  užsienio darbu. Ten  laimės gali ir nerasti. Mokiniai domėjosi dabartine Mariaus veikla kuri yra neįprasta gyvenant Biržuose. Jis yra SDI Media Lietuva vertėjas, bei verčia įvairiausius filmus ir serialus tokius kaip „Kobra 11“, „Kaulai“, „Sostų karai“.

25 (Medium) 26 (Medium)

Šiandien yra:

Šiandien vardadienius švenčia:

Facebook:

Orai dabar:

Orai Biržuose

Naujienų archyvas:

Reklama:

Lietuvai 100

Sveikatos tinklas

Panevėžio kolegija

© 2011. Biržų „Saulės“ gimnazija
Įgyvendino: EPages | Internetinis dizainas